Dalykai, kurių greičiausiai nepastebėjote vaikystėje žiūrėdami savo mėgstamus filmukus

Patrikas ir Garis yra giminaičiai
Vienoje iš „Kempiniukio Plačiakelnio“ serijų trumpai buvo parodytas Patriko giminės medis, iš kurio visiems tapo aiški Patriko intelekto stokos priežastis. Pasirodo, kad Patrikas ir sraigė Garis yra giminaičiai. Tiksliau – pusbroliai.

Patrikas yra rožinių plaukų
Kitoje serijoje Patrikas žvaigždė parodo savo vairuotojo pažymėjimą. Nors visi manė, kad jis yra beplaukis, pasirodo, anot serialo kurėjų, jis yra rožinių plaukų.

Kempiniukui šiemet sukaks 33 metai
Savo vairuotojo pažymėjimą serialo metu rodė ir Kempiniukas. Tik skirtingai nuo Patriko, ant jo buvo parašyta ir Kempiniuko gimimo data. Pasirodo, kad jis gimęs 1986 metų liepos 14 dieną.

Klounas Traškis yra Houmerio kopija
Ar kada pastebėjote, kad Klounas traškis ir Houmeris atrodo kaip vienas ir tas pats asmuo, tik su klouno grimu ir be jo? Pasirodo, kad taip yra ne be priežasties. Serialo kūrėjai atskleidė, kad jie bandė sukurti paradoksą, jog Bartas negerbia savo tėvo, bet tuo pačiu dievina klouną, kuris atrodo identiškai kaip jo tėvas.

Visi vaikai „Pramuštgalviuose“ buvo įgarsinti moterų
Pamenate animacinį filmą „Pramuštgalviai“? Pasirodo, kad visų veikėjų, net ir Tomio, Čakio ar Filo balsai iš tiesų buvo moterų aktorių. Tiesiog joms lengviau buvo išgauti vaikiškus balsus. Net ir berniukiškus.

Visi dalmantinai iš „101 dalmantino“ turėjo po 32 dėmes
Nors atodo, kad visi dalmantinai filmuke yra skirtingi. Tačiau juos vienijo vienas dalykas – visi turėjo po lygiai 32 dėmeles. Išskyrus jų tėvai, jie turėjo po 72 ir 68 dėmes.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai