Dalykai, kurių greičiausiai nepastebėjote vaikystėje žiūrėdami savo mėgstamus filmukus

Patrikas ir Garis yra giminaičiai
Vienoje iš „Kempiniukio Plačiakelnio“ serijų trumpai buvo parodytas Patriko giminės medis, iš kurio visiems tapo aiški Patriko intelekto stokos priežastis. Pasirodo, kad Patrikas ir sraigė Garis yra giminaičiai. Tiksliau – pusbroliai.

Patrikas yra rožinių plaukų
Kitoje serijoje Patrikas žvaigždė parodo savo vairuotojo pažymėjimą. Nors visi manė, kad jis yra beplaukis, pasirodo, anot serialo kurėjų, jis yra rožinių plaukų.

Kempiniukui šiemet sukaks 33 metai
Savo vairuotojo pažymėjimą serialo metu rodė ir Kempiniukas. Tik skirtingai nuo Patriko, ant jo buvo parašyta ir Kempiniuko gimimo data. Pasirodo, kad jis gimęs 1986 metų liepos 14 dieną.

Klounas Traškis yra Houmerio kopija
Ar kada pastebėjote, kad Klounas traškis ir Houmeris atrodo kaip vienas ir tas pats asmuo, tik su klouno grimu ir be jo? Pasirodo, kad taip yra ne be priežasties. Serialo kūrėjai atskleidė, kad jie bandė sukurti paradoksą, jog Bartas negerbia savo tėvo, bet tuo pačiu dievina klouną, kuris atrodo identiškai kaip jo tėvas.

Visi vaikai „Pramuštgalviuose“ buvo įgarsinti moterų
Pamenate animacinį filmą „Pramuštgalviai“? Pasirodo, kad visų veikėjų, net ir Tomio, Čakio ar Filo balsai iš tiesų buvo moterų aktorių. Tiesiog joms lengviau buvo išgauti vaikiškus balsus. Net ir berniukiškus.

Visi dalmantinai iš „101 dalmantino“ turėjo po 32 dėmes
Nors atodo, kad visi dalmantinai filmuke yra skirtingi. Tačiau juos vienijo vienas dalykas – visi turėjo po lygiai 32 dėmeles. Išskyrus jų tėvai, jie turėjo po 72 ir 68 dėmes.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *