Jaunavedžių fotosesijos metu į kadrą įsiterpė vaiduoklis?

vestuviu-nuotrauka-su-vaiduokliu

Kątik iškepta nauja porelė – Kevinas ir Kristina Denisai iš Virdžinijos valstijos (JAV) šią savaitę mėgavosi fotografo jiems atsiųstomis vestuvių nuotraukos. Žinoma, nepraleisdami progos gražiausiomis iš jų pasidalinti su draugais „Facebook“ socialiniame tinkle. Tačiau greitai jų linksma nuotaika išblėso, mat vienas porelės draugas nuotraukoje pamatė ne ką kitą, o vaiduoklį.

Kai draugas pastebėjo vaiduoklio veidą tarp meiliai susiglaudusių jaunavedžių, šie iškart apklausinėjo visus vestuvių svečius ir nerado žmogaus, kuris būtų bandęs taip įsiterpti į jų nuotrauką. Negana to, nei vienas iš vestuvių svečių netgi nėra panašus į nuotraukoje matomą veidą, kuris greičiau primena didelio kūdikio veidą.

Norėdami sužinoti ar ir kiti žmonės šioje nuotraukoje mato vaiduoklį, jaunavedžiai ja pasidalijo socialiniame tinkle „Reddit“. Šio tinklalapio nariai ne tik matė vaiduoklį, bet ir prikūrė begalę sąmokslo teorijų. Vieni teigė, kad tai Smygolas iš filmo „Žiedų valdovas“, kiti – kad tai dar negimęs porelės kūdikis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Lukas parašė:

    Aiškus photoshop

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *