Faktų mišrainė [88 dalis]

Arkliai ir zebrai kartu gyventi negali, kadangi zebrai platina virusą, kuriam jie yra atsparūs, tačiau arkliams šis virusas – mirtinas.

Paprašyti išsirinkti mėgstamiausią savo vaiką 56% tėvų išsirenka jauniausią vaiką.

Būdamas 22-ejų Arnoldas Švarcnegeris jau buvo milijonierius, nors dar nebuvo nusifilmavęs nė viename filme. Jis dar mokykloje įsikalė į galvą, kad iš kultūrizmo konkursų uždirbtus pinigus reikia investuoti į nekilnojamą turtą ir prekiauti sporto įranga bei papildais.

JAV, Kolorado valstijoje, egzistuoja mažas miestelis, pavadintas Dinozauru (Dinosaur), o gatvės jame irgi pavadintos dinozaurų garbei: Brontozaurų bulvaras, Brontozaurų aplinkkelis, Stegozaurų greitkelis, Tiranozaurų takas ir t.t.

Bulvė turi daugiau chromosomų nei žmogus.

Jei žmogus turėtų erelio regėjimą, jis nuo 10 aukštų pastato sugebėtų matyti ant žemės esančią skruzdelę.

1721 metais škotė Maggie Dickson buvo nuteista miriop ją pakariant. Egzekucija įvykdyta sėkmingai, ji buvo pripažinta mirusia, įdėta į karstą ir išvežta. Visgi, kelionės į kapines metu ji netikėtai atsibudo. Kadangi įstatymiškai ji buvo pripažinta mirusia ir dokumentuose pažymėta, jog egzekucija sėkmingai atlikta, moteris buvo pripažinta jau atlikusi savo bausmę ir jai leista gyventi. Po to ji išgyveno dar 40 metų.

Istorijoje egzistuoja vienas lėktuvo susidūrimo su žuvimi atvejis. 1987 metais Alaska Airlines 737-200 lėktuvas skrisdamas prasilenkė su erelius, kurio pamesta lašiša trenkėsi į lėktuvą.

Iki septinto gimtadienio vaikai dar gali atsiminti daugybę nutikimų iš laikų, kai jiems tebuvo treji. Po septinto gimtadienio tie prisiminimai ima nykti žaibišku greičiu.

Jei 99% pasaulio žmonių mano, kad tu esi bjaurus, vis tiek yra bent 80 mln. žmonių, kurie mano, kad esi gražus.

Taip pat skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai