Faktų mišrainė [10 dalis]

idomus-faktai

Sovietų Sąjunga 1980-aisiais atsisakė surengti Parolimpines žaidynes motyvuodami tuo, kad Sovietų Sąjungoje nėra nei vieno neįgalaus sportininko.

Kai Cristiano Ronaldo buvo paprašyta paaukoti savo sportinius batelius labdaros aukcionui, kad šiuos pardavus būtų galima apmokėti 10-mečio Erik Ortiz Cruz smegenų operaciją, jis tiesiog davė 76 tūkst. eurų, reikalingus berniuko operacijai.

Mokytojos dažniau už bet kokių kitų profesijų atstoves tampa striptizo šokėjomis. Net 14% apklaustų striptizo šokėjų prisipažino dienos metu dirbančios mokyklose.

JAV jau pasikeitė 12 prezidentų, tačiau Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II vis dar valdo savo šalį.

„Daktaro Ozo šou“ Amerikos gydytojų bendruomenės yra nuolat kritikuojama. Medikai nepatingėjo paskaičiuoti, kad net 54% informacijos, pateikiamos šou metu, nėra mediciniškai pagrįsta.

Prancūzas Julien Barreaux buvo taip supykęs, kad pralaimėjo peilių kovą „Counter Strike“ žaidime, jog praleido 6 mėnesius kol surado jį žaidime nužudžiusį oponentą ir užbadė jį peiliu realiame gyvenime.

Raudonplaukiams reikia 20 procentų daugiau anestetikų, kad būtų galima juos užmigdyti prieš operaciją.

1990-aisiais Mičigano policijos departamentas surengė netikras vestuves ir sukvietė į jas vietinius narkotikų prekeivius. Ceremonijos metu visi jie buvo sulaikyti.

Buvęs Irako diktatorius Sadamas Huseinas yra išleidęs romaną „Zabibah ir karalius“, kuris buvo perkamiausia knyga šalyje, virtusi 20 serijų televizijos serialu.

A. Hitleris turėjo dukterėčią Geli Raubal, kuriai jis neleido ištekėti, ją visur lydėdavo apsauginiai, ji visą gyvenimą praktiškai buvo laikoma nelaisvėje, kol 1931 metais galiausiai nusižudė. Po šios tragedijos Hitleris pavadino ją „vienintele moterimi, kurią jis kada nors mylėjo“.

Devintoji faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 9 sausio, 2016

    […] Dešimta faktų mišrainės dalis. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *