Faktų mišrainė [9 dalis]

faktu-misraine

Mūsų greitis einant priklauso nuo to, su kuo mes einame. Jei vyras eina su moterimi, kuri jam simpatizuoja, jis eis 7% lėčiau nei įprastai.

Tradiciją sužadėtuvių žiedui išleisti kelių mėnesių atlyginimą sukūrė „De Beers“ reklaminė kampanija 1930-aisiais. Iki to laiko žiedų su deimantais buvo parduodama vos 10%, dabar sužadėtuvėms žiedą su deimantu renkasi 80% vyrų.

8 žmonės žuvo per vadinamąjį „Alaus potvynį“ Londone, kai iš alaus daryklos į gatves išsiliejo beveik pusantro milijono litrų alaus.

30 metų stebėję pilkąją papūgą, vardu Aleksas, mokslininkai priėjo išvadą, kad jo intelektas yra kaip 5 metų vaiko. Papūga gebėjo pasakyti 150 žodžių ir puikiai juos skyrė. Pavyzdžiui, kai paprašydavo banano, o mokslininkai jai duodavo riešutą, ji tyliai į juos spoksodavo arba mesdavo riešutą į atgal.

Liemenėlė nebūtinai gali apsaugoti krūtis nuo jų nutįsimo. Tiesą sakant, liemenėlė labiau nei kas kitas išlaiko stuburą tiesų ir saugo nuo jo iškrypimo.

Krūtys yra pirmoji kūno dalis, ant kurios pasimato priaugtas arba numestas svoris.

Nors žmonės ir nėra greičiausiai padarai žemėje, mes esame patys ištvermingiausi. Joks kitas gyvūnas negalėtų mūsų įveikti maratono bėgime.

Rusijos paviršiaus plotas didesnis nei visos Plutono planetos.

Pavojingiausia profesija Amerikoje – prezidentas. Net 9% visų šalies prezidentų buvo nužudyti darbo metu. Antra pagal pavojingumą profesija yra medkirčio – 0,13% medkirčių žūsta darbo metu.

Kas penkta striptizo šokėja prisipažįsta kada nors susitikinėjusi su savo klientu. Ir net 3 iš 5 striptizo šokėjų vyrų susitikinėja su savo klientėmis.

Aštuntoji faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 1 sausio, 2016

    […] Devintoji faktų mišrainės dalis. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *