Knygynas, kuriame prekiaujama tik viena knyga

unikalus-knygynas

Knygų pardavėjas iš Japonijos atidarė ko gero neįprasčiausią knygyną pasaulyje. Yoshiyuki Morioka pavasarį atidarytame knygyne vienu metu prekiaujama tik viena knyga. Tačiau kas savaite vis kita.

Jūs greičiausiai sakysite, kad toks knygynas tikrai neatsipirks ir tikėtina, kad būsite teisūs. Tačiau Morioka dėl to nei kiek nepergyvena, jis turi kitą knygyną, kuriame, kaip įprastai, prekiaujama šimtais skirtingų knygų, o šis jam yra tarsi proga pasidalinti jam patikusiomis knygomis su kitais literatūros mėgėjais.

unikalus-knygynas2

Užsukę į knygyną, esantį Ginza mieste, rasite vos kelis vienos knygos egzempliorius ir, greičiausiai patį Morioka, sėdintį už prekystalio ir skaitantį knygą, kuri galimai taps vienintele kitą savaitę knygyne parduodama knyga. Vyro skaičiavimais, nuo gegužės mėnesio jis pardavė jau per 2 tūkstančius knygų.

Morioka knygyne be geriausių japoniškų knygų buvo prekiaujama ir Hanso Kristiano Anderseno pasakomis bei suomių rašytojos Tove Jansson knyga „The True Deceiver“. Knygyno savininkas neatskleidžia kokiu būdu parenka ką pardavinės sekančią savaitę, tačiau pripažįsta, kad jo knygynas yra puiki vieta naujoms knygoms populiarinti.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *