Nuobodžiaujantis kalinys pradėjo valgyti kalėjimą ir padarė jam milijoninių nuostolių

kalinio nuotrauka

Dabar jau 18-metis Lamont Cathey į Cook County (Ilinojus, JAV) kalėjimą pateko prieš 16 mėnesių. Įsilaužęs į piceriją ir net nespėjęs pavogti pinigų vaikinukas greitai buvo sučiuptas pareigūnų ir pasodintas į belangę. Jam buvo pasiūlyta vos už 5 tūkst. dolerių užstatą keliauti namo, bet tokių pinigų nei vaikino draugai, nei šeima, nesutiko sumokėti. Taigi, Lamontas jau beveik pusantrų metų dienas leidžia savo kameroje, kurią pamažu pradėjo valgyti. Taip, perskaitėte teisingai – valgyti. Paauglys nesismulkina – į jo skrandį keliauja varžtai, kaiščiai, veržlės, lovos dalys ir visos kitos smulkesnės metalinės detalės, kurios tik telpa į jo burną.

Šis keistokas mitybos įprotis tapo tikru galvos skausmu kalėjimo administracijai. Nors pats jaunuolio „maistas“ kainuoja tik centus, bet jo gydymas kalėjimui atsiėjo jau daugiau nei milijoną dolerių, arba 1,2 mln. eurų. Per pastaruosius 16 mėnesių vaikinas į ligoninę buvo vežamas jau 24 kartus. Žinant, kad jo užstatas siekia vos 5 tūkst. dolerių, gal pačiam kalėjimui jį apsimokėtų sumokėti?

Anksčiau perspektyviu krepšininku laikyto jaunuolio tėvai dėl tokių mitybos įpročių kaltina patį kalėjimą ir, anot jų, absurdišką JAV teisingumą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *