Kanapių plantaciją pareigūnams nurodė gausus būrys balandžių

balandziai-ant-stogo

Dar praėjusią žiemą esame rašę apie sniegą – išdaviką, kuris Olandijoje policijos pareigūnams parodė po kurio namo stogu slepiama kanapių plantacija. O štai dabar, net ir nesant sniego, narkotikų augintoją Liverpulyje išdavė balandžiai.

Namas, esantis vos už keleto metrų nuo policijos stoties, įtarimų pareigūnams sukėlė, nes ant jo vienintelio stogo jau keletą šaltesnių dienų iš eilės būriavosi šimtai balandžių. Pareigūnai neilgai trukus susizgribo, kad balandžiai šį namą pasirinko ne atsitiktinai, o dėl itin šilto stogo. Jie nusprendė patikrinti pastatą ir nenusivylė, palėpėje buvo rasta kanapių plantacija, kurią šildė galingos hidroponinės lempos. Patalpa buvo taip prikaitinta, kad įšilo ir namo stogas, o šį pamėgo paukščiai.

kanapiu-auginimas

43-ejų metų vyras, kuriam priklausė augalai, po keleto dienų pats prisistatė į policiją ir pasidavė. Jo augalija įvertinta maždaug 66 tūkst. eurų. Na, o balandžiai savo ruožtu atvėsusį stogą po dienos apleido. Policija turėtų pasekti kur vėliau įsitaisys paukščių būrys.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *