Nuo mirties bausmės teisiamąjį išgelbėjo Twitter’is

teismas

Žudikas Erickson Dimas-Martinez turbūt visą likusį gyvenimą liks dėkingas Twitter’iui, mat šis išgelbėjo jį nuo pelnytos bausmės. 2010 metais Arkanzaso teisme vyras buvo nuteistas myriop dėl 17-mečio nužudymo. Tačiau jam pasisekė, kad vienas iš prisiekusiųjų – Randy Franco, teismo posėdžių metu nuolat rašinėjo žinutes į savo Twitter paskyrą. Žudikui tai kainavo gyvenimą.

“Kava čia šlykšti”, “Teismas. 5 diena. Mes ir vėl tęsiam”, “Pasirinkimas padarytas. Širdys bus sudaužytos.. Kiekvienas iš mūsų jau nubrėžėme gyvenimo kelią” – tokios žinutės teismų metu atsirado prisiekusiojo Twitter paskyroje. Nors jos nieko konkretaus apie Erickson bylą nepasako, tačiau užuominų į nuosprendį išvysti galima. Be to, Franco pažeidė draudimą prisiekusiesiems bylos svarstymo metu naudotis internetu ar mobiliaisiais įrenginiais.

Prisiekusieji dar bandė teigti, kad žinutės yra beprasmės ir nuosprendis teisiamajam suleisti mirtiną injekciją turi galioti, tačiau žudiko advokatas pareikalavo persvarstyti bylą. Be to, jo teigimu, vienas iš prisiekusiųjų teismo metu snaudė. Taigi, byla bus persvarstyta ir, greičiausiai, bausmė bus pakeista į įkalinimą iki gyvos galvos.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *