Rusijoje sparčiai populiarėja riterių kovos ringe

riteriu-kovos2

MMA (Mixed Martial Arts) kovotojai ringe įprastai pritaiko įvairius kovos stilius, tačiau ko gero dar niekam neteko matyti, kad į savo kovos techniką jie įterptų ir riterių kovų elementų. Iki šiol. Nes Rusijoje į populiarumo viršūnes sparčiai kelią skinasi nauja kovų forma – riterių kovos su kardais ringe. Šis sportas rusų vadinamas M-1.

riteriu-kovos

Viskas prasidėjo tada, kai keli riterių laikų entuziastai buvo pakviesti pasirodyti pertraukų tarp MMA kovų metu Peterburgo mieste. Žiūrovams toks renginys itin patiko ir jau kitą kartą Maskvoje buvo surengta pirmoji oficiali M-1 dvikova. „Aš buvau sužavėtas žiūrovų reakcija pirmosios kovos metu Peterburge. Jie akivaizdžiai mėgavosi reginiu. Jie buvo sužavėti ir ėmė palaikyti vieną ar kitą riterį. Tad nusprendžiau, kad reikia tai tęsti.“, – kalbėjo M-1 prezidentas Vadimas Finkelchteinas.

riteriu-kovos3

Šiuo metu riteriai vis dar užpildo pauzes tarp MMA kovų, tačiau prezidentas tvirtina, kad suradus dar kelis profesionalius riterius, galima būtų daryti atskirą turnyrą.

Naujojo sporto taisyklės labai panašios į MMA kovų – kovotai gali smūgiuoti rankomis, spirti ir imtis, tik visa tai jie turi daryti apsiginklavę kardu, skydu bei šarvais. Šiuo metu dar diskutuojama dėl ringo, kuriame turėtų kovoti riteriai. Šiai dienai kovojama šešių kampų ringe su specialia danga, kad jos nepažeistų sunkūs šarvai bei kardai.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *