10 mįslių, kurios privers jus kaip reikiant pasukti galvą

misles

1. Žudikas nuteisiamas myriop. Jam leidžiama pasirinkti į kurį iš kambarių įžengti. Pirmasis kambarys skendi liepsnose, antrajame laukia budelis su užtaisytu ginklu, trečiajame – liūtai, nieko nevalgę jau metus laiko. Kuris kambarys nuteistajam būtų saugiausias?

2. Šis senovinis išradimas leidžia žmonėms matyti kiaurai sienas. Kas tai?

3. Dvi merginos užėjo į kavinę ir užsisakė šaltos arbatos su ledukais. Viena iš merginų buvo labai ištroškusi ir greitai išgėrė net 5 stiklines arbatos, kita per visą šį laiką pasimėgaudama išgėrė vos vieną stiklinę. Po kurio laiko mergina, kuri išgėrė vieną stiklinę, numirė. Paaiškėjo, kad ji buvo nunuodyta. Kaip tai įmanoma, kad mergina, kuri išgėrė daugiau arbatos, liko gyva?

4. Aš stoviu kampe, bet keliauju aplink visą pasaulį. Kas aš?

5. Ką gali laikyti savo dešinėje rankoje, bet negali kairėje?

6. Kai tau manęs reikia, tu mane išmeti. Kai aš tau nebereikalingas – susigrąžini atgal. Kas aš?

7. Langų valytojas valė langą 25-ame dangoraižio aukšte. Staiga jis paslydo ir nukrito. Valytojas neturėjo jokių apsisaugojimo priemonių, bet išgyveno ir nė nesusižalojo. Kaip tai įmanoma?

8. Visi yra mane girdėję, bet niekas nematė. Aš nekalbu pirmas, kol manęs neužkalbina. Kas aš?

9. Durk su pirštais man į akis ir aš plačiai praversiu savo nasrus. Rūbai, popierius ar siūlai – aš ėdu juos visus. Kas aš?

10. Moteris, gimusi 1948-aisiais tik nesenai atšventė savo 16-ąjį gimtadienį. Kaip tai įmanoma?

ATSAKYMAI:
1. Trečiasis, nes metus nevalgę liūtai jau senai mirę.
2. Langas
3. Nuodai buvo ledukuose. Kadangi pirmoji mergina arbatą gėrė labai greitai, ledukai, kuriuose buvo nuodai, nespėdavo ištirpti.
4. Pašto ženklas.
5. Savo kairę ranką.
6. Inkaras.
7. Jis valė langą iš vidaus.
8. Aidas.
9. Žirklės.
10. Ji gimė keliamaisiais metais vasario 29-ąją.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Goda parašė:

    Lekiu kaip ponas,tupiu kaip sakalas po kojomis mindo visi manim džiaugiasi (SNIEGAS)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai