Vyras metė darbą, kad galėtų medžioti Pokemonus

pokemonu-medziotojas

24-erių Tomą Currie iš Naujosios Zelandijos ko gero galima vadinti dar viena „Pokemon Go“ žaidimo auka. Vaikiną taip apsėdo šis žaidimas, jog jis metė darbą kavinėje ir dabar yra pasiryžęs per ateinančius 2 mėnesius apkeliauti šalį ir sumedžioti visus Pokemonus.

Šiuo metu Tomas yra surinkęs 90 iš 151 Pokemonų. Vaikinas kiekvieną rytą prisipila pilną termosą kavos, pasigamina užkandžių visai dienai ir leidžiasi į kelionę. „Aš norėjau nuotykio. Dirbau kavinėje 6 metus ir man reikėjo pertraukos. Pokemonų žaidimas leido man įgyvendinti savo svajonę“, – pasakojo Tomas.

Vaikinas pripažino, kad pasaulį užkerėjęs žaidimas pareikalavo iš jo nemažai jėgų. Nors žaidžia jis kol kas tik savaitę laiko, tai jis daro nuo aušros iki sutemų, o kartą Pokemonus medžiojo ir iki 3 valandos nakties.

Tomas pripažino, kad šis žaidimas iš namų išviliojo ir pajudėti privertė ne vieną namisėda. Jis atskleidė, kad kasdien sutinka dešimtis kitų žaidėjų, kurie anksčiau nebūdavo linkę rodytis viešai ir bendrauti, tačiau dabar visi jie turi bendrą tikslą ir įsilieja į socialinį gyvenimą.

Įdomu tai, kad beveik niekas nesmerkia Tomo sprendimo mesti darbą. Net jo mama patenkinta sūnaus pasirinkimu: „Nei aš, nei jo močiutė, nesuprantame šio žaidimo, bet mes žinom, kad nuo vaikystės Tomas dievino Pokemonus. Ir dabar džiaugiuosi, kad jis gyvenime išmėgina kažką naujo bei pamato daugiau Naujosios Zelandijos. Palaikau jį 100 procentų.“

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *