Kaip homoseksualus švedų jūreivis atbaido neprašytus Rusijos povandeninius laivus

povandeninis-zenklas

Per pastaruosius metus Švedijos saugumo tarnybos užfiksavo daugybę Rusijos povandeninių laivų bandymų įplaukti į Švedijos vandenis. Neapsikentę to, kad įspėjimai ir grasinimai neveikia, švedai rado ginklą, kurio rusai bijo labiausiai – homoseksualus.

Švedijos saugumiečiai vietoje, kurioje dažniausiai Rusijos povandeniniai laivai įplaukia į šalies vandenis, po vandeniu įrengė neoninį ženklą, kuriame vaizduojamas homoseksualus jūreivis, sveikinantis atvykus į nuo 1944-ųjų gėjus toleruojančią Švediją. Negana to, prie ženklo priartėję laivą gauna Morzės kodu užšifruotą žinutę, kurioje raginama tęsti kelionę „šiuo keliu, jei esate gėjus“.

Šis projektas kartu yra ir Sotkholme rugpjūčio 1-ąją vyksiančių homoseksualų eitynių reklama. Švedai mano, kad konfliktų šiais laikais ginklais neišspręsi, o juos galima numalšinti bendraujant. Švedijos taikos ministrė Anna Ek palaimindama šį projektą sakė: „Jei kariniai veiksmai ir ginklavimasis galėtų išspręsti konfliktus, pasaulyje jau senai būtų įsivyravusi taika“.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *