„IKEA“ stiliaus namą su vienu atsuktuvu galima pasistatyti per 4 dienas

surenkamas namas, ikea namas

Prancūzijos architektūros kompanija „Multipod Studio“ dar 2014-aisiais pristatė projektą, pavadinimu „PopUp House“ – namą, kurį su vienu atsuktuvu, vadovaujantis instrukcija, galima surinkti per kelias dienas. Visai kaip „IKEA“ baldus.

greitai pastatomas namas

Nors projektas buvo pristatytas prieš kelis metus, išgarsėjo jis visai nesenai ir dabar jo įgyvendintojai jau suka galvas kaip surenkamus namus nugabenti užsakovams ne tik Prancūzijoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje bei JAV.

statybininkai

„PopUp House“ priklausomai nuo poreikio galima lengvai modifikuoti pagal pirkėjo norus. Todėl jo kaina svyruoja nuo 1 tūkst. iki 1,7 tūkst. eurų už kvadratinį metrą. O už šią kainą jūs gausite maždaug 150 kvadratinių metrų ploto erdvę su bendra svetaine ir virtuve, valgomuoju, terasa, dviem vonios kambariais, darbo kambariu, miegamuoju ir pora kambarių, skirtų svečiams.

naujas namas, vasarnamis, pigus namas

Užsisakius tokį namą jūs galite jį bandyti susirinkti patys arba už papildomą mokestį nusisamdyti kompanijos siūlomą instruktorių ar netgi visą statybininkų brigadą. Tiesa, jei bandysite namą surinkti pats, greičiausiai užtruksite porą savaičių, tačiau profesionalai surinkimo darbus atlieka per 4 dienas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

4 komentarai

  1. As parašė:

    Na kaina tai parasyta uz kv.m. o ne uz visa pastata.

  2. gintaras parašė:

    grazus namas o mazesne kv.galima uzsakyti pavyzd 100 kv.m

  3. Dronas parašė:

    Na įdomus pirkinys būtų, tuo labiau, kad darbas su vienu atsuktuvu 🙂

  4. šiaip žiauriai gražiai atrodo, mielai tokiam name gyvenčiau. tik kažin ar mūsų Lietuvos žiemas galingas atlaikytų..? koks energinis naudingumas tokio namuko?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *