Nusižudyti bandę žmonės Pietų Korėjoje gydomi juos uždarant į karstus

savižudžiai

Nusižudyti bandę Pietų Korėjos gyventojai jau kuris laikas gydomi gana neįprastu būdu. Jie uždaromi mediniuose karstuose, leidžiančiuose jiems pasijusti kaip numirėliams. Rezultatai stebina, po tokios patirties didelė dalis potencialų savižudžių atsisako minties pakelti prieš save ranką.

savizudziai2

Kasdien Pietų Korėjoje nusižudo po maždaug 40 žmonių. Tad šalies valdžia išbandžiusi visas įprastines priemones ėmėsi pačios keisčiausios terapijos, kokią galėjo sugalvoti, ir ši pasirodė esanti veiksminga.

savizudziai3

Į savižudžių kliniką terapijai siunčiami įvairiausio amžiaus korėjiečiai – nuo brendimą išgyvenančių paauglių iki gyvenimo prasmę visai praradusių senjorų. Visi jie aprengiami baltais chalatais ir pasodinami į karstus, kurie išdėstyti didžiulėje salėje. Priešais kiekvieną karstą yra mažas staliukas su popieriaus lapu ir rašikliu. Terapijos dalyviai pirmiausia sėdi karstuose ir išklauso trumpą klinikos įkūrėjo kalbą, vėliau jie atsigula ir su kiekvienu iš jų padaroma velionio nuotrauka. Po to dalyvių prašoma parašyti laiškus savo mylimiesiems ir paskaityti paskutinius laiško žodžius garsiai. Po šių procedūrų seka sunkiausioji – mirties valanda. Dalyvių paprašoma atsigulti, patalpoje šviesos pritemsta, į ją įeina „mirties angelai“ ir vieną po kito uždaro karstus. Tuomet dalyviai dešimčiai minučių paliekami vieni visiškoje tyloje, kad suprastu pomirtinio gyvenimo beprasmiškumą.

Uždaryti karstuose žmonės mąsto ne tik apie pomirtinį gyvenimą, bet ir apie mylimiesiems jų mirties sukeltą skausmą. Būtent šiems jausmams išlaisvinti ir būna skirti pradžioje rašomi laiškai. Po terapijos dažnas dalyvis salę palieka su ašaromis ir dėkoja už atvertas akis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *