Laiminga šeima jau trečią kartą laimi pagrindinį Nacionalinės loterijos prizą

Hege Jeanette Oksnes

Hege Jeanette Oksnes

„Tai tikra beprotybė. Mes netgi nežaidžiame taip dažnai“ – pasakojimą apie neįtikėtiną sėkmę pasakojo 29-erių Hege Jeanette Oksnes, kurios šeimos nariai laimi pagrindinį nacionalinės loterijos prizą jau trečią kartą per pastaruosius šešis metus. Dar vienas keistas dalykas – prizai laimimi po to, kai Hege pagimdo kūdikį.

Praeitą savaitę Hege devyniolikmetis Hege brolis Tordas nacionalinėje Norvegijos loterijoje laimėjo beveik 7 mln. litų. Kiek anksčiau pati moteris yra laimėjusi daugiau nei pusketvirto milijono litų, o dar anksčiau jos tėvas išlošė daugiau nei šešis su puse milijonus litų. Ir visa tai žaidžiant toje pačioje loterijoje. Įdomu tai, kad pirmieji du laimėjimai buvo praėjus vos keletui valandų po sėkmingų Hege gimdymų, trečiąjį kartą šeimai pasisekė praėjus trims mėnesiams po dar vieno vaiko gimimo.

Moteris sakė turinti dar tris brolius, kurie nieko nelaimėjo Nacionalinėje loterijoje ir šie vis dažniau juokauja, kad Hege vėl laikas gimdyti. Tačiau pati laimingoji moteris nusprendė, kad ir trijų vaikų jiems su vyru pakaks. Be to, Hege vyras juokauja, kad jiems jau pakanka ir pinigų, tad gimdyti daugiau neverta.

Nepaisant užgriuvusių turtų, Hege ir toliau pardavinėja dešrainius vietinėje degalinėje. Didžiąją dalį pinigų šiuo metu ji laiko bankuose ir vis dažniau pasvajoja apie nuosavą namą bei galimybę pakeliauti po pasaulį. Tuo tarpu Nacionalinės loterijos organizatoriai pripažino, kad būna atvejų kai prizą dukart laimi tas pats asmuo, tačiau, kad pagrindinį prizą laimėtų trys skirtingi tos pačios šeimos nariai, dar nėra buvę.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai