Laiminga šeima jau trečią kartą laimi pagrindinį Nacionalinės loterijos prizą

Hege Jeanette Oksnes

Hege Jeanette Oksnes

„Tai tikra beprotybė. Mes netgi nežaidžiame taip dažnai“ – pasakojimą apie neįtikėtiną sėkmę pasakojo 29-erių Hege Jeanette Oksnes, kurios šeimos nariai laimi pagrindinį nacionalinės loterijos prizą jau trečią kartą per pastaruosius šešis metus. Dar vienas keistas dalykas – prizai laimimi po to, kai Hege pagimdo kūdikį.

Praeitą savaitę Hege devyniolikmetis Hege brolis Tordas nacionalinėje Norvegijos loterijoje laimėjo beveik 7 mln. litų. Kiek anksčiau pati moteris yra laimėjusi daugiau nei pusketvirto milijono litų, o dar anksčiau jos tėvas išlošė daugiau nei šešis su puse milijonus litų. Ir visa tai žaidžiant toje pačioje loterijoje. Įdomu tai, kad pirmieji du laimėjimai buvo praėjus vos keletui valandų po sėkmingų Hege gimdymų, trečiąjį kartą šeimai pasisekė praėjus trims mėnesiams po dar vieno vaiko gimimo.

Moteris sakė turinti dar tris brolius, kurie nieko nelaimėjo Nacionalinėje loterijoje ir šie vis dažniau juokauja, kad Hege vėl laikas gimdyti. Tačiau pati laimingoji moteris nusprendė, kad ir trijų vaikų jiems su vyru pakaks. Be to, Hege vyras juokauja, kad jiems jau pakanka ir pinigų, tad gimdyti daugiau neverta.

Nepaisant užgriuvusių turtų, Hege ir toliau pardavinėja dešrainius vietinėje degalinėje. Didžiąją dalį pinigų šiuo metu ji laiko bankuose ir vis dažniau pasvajoja apie nuosavą namą bei galimybę pakeliauti po pasaulį. Tuo tarpu Nacionalinės loterijos organizatoriai pripažino, kad būna atvejų kai prizą dukart laimi tas pats asmuo, tačiau, kad pagrindinį prizą laimėtų trys skirtingi tos pačios šeimos nariai, dar nėra buvę.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *