Aštriausia ir seksualiausia degtinės pasaulyje

Šiame straipsnyje jums papasakosime apie du išskirtinius degtinės gėrimus. Vienas jų yra aštriausias pasaulyje, o kitas – seksualiausias. Kaip tai įmanoma? Paskaitykite ir sužinosite.

Aštriausia degtinė pasaulyje

Aštriausia degtinė pasaulyje

Aštriausia degtinė pasaulyje

Naga Jolokia aštrieji pipirai yra tokie aštrūs, kad jų suvalgius gali ir galą gauti. Tačiau tai nė motais firmai, kuri varo „Naga Chilli Vodka“ degtinę. Gamindami degtinę į talpyklas jie įmaišo po 18kg Naga Jolokia pipirų. Kad lengviau įsivaizduotumėte kokio aštrumo yra šie pipirai, pasakysime, kad Scoville skalėje (tokia sistema pipirų aštrumui matuoti) Naga Jolokia pipirai vertinami 100.000 balų. Tai yra dvigubai daugiau nei Tabasko pipirai. Jei manote, kad Jelapeno pipiriukai jau yra aštrūs, tai turėtumėte žinoti, kad jie vertinami tik 5.000 balų. Taigi, dabar pabandykite įsivaizduoti kokio skonio turėtų būti „Naga Chilli Vodka“.

Ne veltui norint nusipirkti butelį šio ugninio gėrimo reikia sutikti su pora taisyklių: 1) kad buvote įspėtas apie galimą pavojų ir prisižadate gėrimą vartoti atsakingai; 2) kad visą atsakomybę už šio gėrimo vartojimą prisiimate sau, o jei butelį dovanojate draugui – supažindinate jį su galimomis pasekmėmis.

Seksualiausia degtinė pasaulyje

Seksualiausia degtinė pasaulyje

Seksualiausia degtinė pasaulyje

Na, o dabar papasakosime apie seksualiausią degtinę pasaulyje. Ją gamina Vokietijos gamintojas G-Spirits. Ši kompanija nesenai išleido riboto kiekio partiją degtinės, romo ir viskio butelių, kurie prieš išpilstomi buvo perpilami per nuogų moterų krūtines. Kaip tai buvo daroma (bent jau fotosesijos metu), galite pažiūrėti vaizdo įraše žemiau.

Visi gėrimai prieš išpilstomi į butelius buvo perpilami per Alexa Verga ir dar dviejų modelių krūtines. Nieko stebėtino, kad nuo to gėrimų kaina gerokai šoktelėjo. Dabar vienas butelis riboto tiražo alkoholinio gėrimo kainuoja nuo 150$ iki 180$.

Jei manote, kad toks degtinės gaminimo būdas yra nehigieniškas, gamintojai skuba nuraminti. Anot jų, visas procesas atitiko aukščiausius keliamus higienos reikalavimus. O medikų personalas prieš gėrimų perpylimą patikrino kiekvienos iš merginų sveikatą bei odos būklę.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *