Aštriausia ir seksualiausia degtinės pasaulyje

Šiame straipsnyje jums papasakosime apie du išskirtinius degtinės gėrimus. Vienas jų yra aštriausias pasaulyje, o kitas – seksualiausias. Kaip tai įmanoma? Paskaitykite ir sužinosite.

Aštriausia degtinė pasaulyje

Aštriausia degtinė pasaulyje

Aštriausia degtinė pasaulyje

Naga Jolokia aštrieji pipirai yra tokie aštrūs, kad jų suvalgius gali ir galą gauti. Tačiau tai nė motais firmai, kuri varo „Naga Chilli Vodka“ degtinę. Gamindami degtinę į talpyklas jie įmaišo po 18kg Naga Jolokia pipirų. Kad lengviau įsivaizduotumėte kokio aštrumo yra šie pipirai, pasakysime, kad Scoville skalėje (tokia sistema pipirų aštrumui matuoti) Naga Jolokia pipirai vertinami 100.000 balų. Tai yra dvigubai daugiau nei Tabasko pipirai. Jei manote, kad Jelapeno pipiriukai jau yra aštrūs, tai turėtumėte žinoti, kad jie vertinami tik 5.000 balų. Taigi, dabar pabandykite įsivaizduoti kokio skonio turėtų būti „Naga Chilli Vodka“.

Ne veltui norint nusipirkti butelį šio ugninio gėrimo reikia sutikti su pora taisyklių: 1) kad buvote įspėtas apie galimą pavojų ir prisižadate gėrimą vartoti atsakingai; 2) kad visą atsakomybę už šio gėrimo vartojimą prisiimate sau, o jei butelį dovanojate draugui – supažindinate jį su galimomis pasekmėmis.

Seksualiausia degtinė pasaulyje

Seksualiausia degtinė pasaulyje

Seksualiausia degtinė pasaulyje

Na, o dabar papasakosime apie seksualiausią degtinę pasaulyje. Ją gamina Vokietijos gamintojas G-Spirits. Ši kompanija nesenai išleido riboto kiekio partiją degtinės, romo ir viskio butelių, kurie prieš išpilstomi buvo perpilami per nuogų moterų krūtines. Kaip tai buvo daroma (bent jau fotosesijos metu), galite pažiūrėti vaizdo įraše žemiau.

Visi gėrimai prieš išpilstomi į butelius buvo perpilami per Alexa Verga ir dar dviejų modelių krūtines. Nieko stebėtino, kad nuo to gėrimų kaina gerokai šoktelėjo. Dabar vienas butelis riboto tiražo alkoholinio gėrimo kainuoja nuo 150$ iki 180$.

Jei manote, kad toks degtinės gaminimo būdas yra nehigieniškas, gamintojai skuba nuraminti. Anot jų, visas procesas atitiko aukščiausius keliamus higienos reikalavimus. O medikų personalas prieš gėrimų perpylimą patikrino kiekvienos iš merginų sveikatą bei odos būklę.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai