Vyras beveik penkias dienas praleido ant unitazo ir pagerino pasaulio rekordą

48-erių Jimmy De Frenne iš Belgijos nesenai pagerino sedėjimo ant unitazo pasaulio rekordą. Tiksliau, ne visai pagerino, o tiesiog jį užfiksavo, nes niekas kitas anksčiau tokio rekordo nė nebandė siekti.

Jimmy pagarsėjo dar 2016 metais, kai be sustojimo 82 valandas lygino drabužius ir taip pasiekė lyginimo pasaulio rekordą. Šįkart jis nusprendė šturmuoti unitazą. Pasistatė vieną tokį „Filip’s Place“ bare Ostendėje ir pareiškė, kad išsėdės ant jo 168 valandas. Arba kitaip tariant – lygiai savaitę.

Vis dėlto vyras palūžo po nepilnų 5 parų. Išsėdėjęs 116 valandų nutrūktgalvis pasidavė, tačiau to pakako naujam pasaulio rekordui užfiksuoti. „Aš buvau pervargęs ir mano kojos plyšo nuo skausmo. Tačiau aš tikėjau savimi ir bandžiau pasiekti pasaulio rekordą“, – pasakojo rekordininkas.

Kad ir kaip ironiškai tai skambėtų, kas valandą vyras turėjo 5 minučių pertraukas tualeto reikalams atlikti, bei pramankštinti raumenis. Rekordo siekimui naudotas unitazas nė nebuvo prijungtas prie nuotekų sistemos, tad juo pasinaudoti rekordininkui neteko.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *