Vyras sutiko gyvenimo meilę parašęs numeriu, rastu ant tualeto sienos

markas-ir-dona

Gal tai ir ne itin romantiška pirmosios pažinties istorija, tačiau ji bent baigėsi tikra meile. Ne taip, kaip kitos.

Ši istorija prasidėjo prieš 10 metų, kai dabar jau 51-erių Markas Ellisas iš Didžiosios Britanijos po darbo keliavo į barą susitikti su draugais. Tačiau vyro kelionę pristabdė šlapimo pūslė, kuri nusprendė, kad jai tuojau pat reikia išsituštinti. Nieko nelaukęs Markas sustojo prie pirmo pasitaikiusio viešojo tualeto ir ėmėsi reikalo, o proceso eigoje jo akys užkliuvo už telefono numerio, parašyto ant sienos. Prie jo dar buvo prierašas – „Jei nori gerai pasilinksminti, parašyk Donai“. Na kas gi nesusigundytų tokiu pasiūlymu? Susigundė ir Markas, kuris tuojau pat rastu numeriu išsiuntė žinutę – „ Sveika. Ką veiki?“. Taip, ne itin romantiškas užkalbinimas, bet tai ko gero geriausia, ko galėjo tikėtis mergina, kurios numeris parašytas ant vyrų tualeto sienos.

Taigi, kaip teigia pats Markas, jis tenorėjo išsiaiškinti ar nurodytas numeris iš tiesų egzistuoja, tačiau, jo nuostabai, greitai vyras sulaukė atsakymo – „Kas čia?“. O štai čia jau ir prasidėjo pažintis. Žinutė po žinutės porelė vis labiau susibičiuliavo ir po kelių dienų nusprendė pasimatyti, o tada jau jie krito vienas kitam į akį ir nebeišsiskyrė.

Dabar porelė turi du vaikus ir džiaugiasi gyvenimu, o paklausta kaip jos numeris atsidūrė ant tualeto sienos, Dona Roberts teigia, kad tai ko gero padarė jos buvęs vaikinas, kuriam ji dabar yra dėkinga už sutiktą gyvenimo meilę. Tiesa, Markas tik po kelių pasimatymų prisipažino Donai iš kur gavo jos telefono numerį.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *