10 faktų apie „Google“, kuriuos turite žinoti

Iš pradžių Google planuota pavadinti „Backrub“, tačiau vėliau Larry Page ir Sergey Brin priėjo prie pavadinimo „Google“. Įsivaizduojate, kad dabar galėtumėte sakyti „pabackrubinksiu”?

Dauguma yra girdėję apie „Google Earth“ produktą, kurio dėka galima tyrinėti žemę, bet ar esate girdėję apie „Google Sky“? Pasirodo, toks įrankis taip pat egzistuoja ir su juo galima tyrinėti dangų.

Na, o dabar nueikite į „Google“ vaizdus ir į paieškos laukelį įrašykite „Atari breakout“. Smagus žaidimas, ar ne?

2009-aisiais vietoj to, kad pasisamdę kelis sodininkus, „Google“ kompanijos bosai pasamdė 200 ožkų, kad šios kasdien „šienautų“ veją aplink pagrindinį „Google“ biurą.

Į „Google“ biurus darbuotojai gali nevaržomai atsivesti savo šunis. Kompanija atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad tokie darbuotojai yra kur kas laimingesni.

Pirmasis „Google“ serveris buvo sukonstruotas iš LEGO kaladėlių.

Jei miršta „Google“ darbuotojas, jo artimieji dar dešimt metų gauna pusę jo algos. Ir nesvarbu kiek metų darbuotojas išdirbo.

Nuo 1998-ųjų „Google“ įsigijo per 170 kompanijų.

„Google“ dizainas yra toks minimalistinis, nes vienas iš įkūrėjų – Sergey Brin, nemokėjo HTML kalbos ir kompanija neišgalėjo nusisamdyti tai išmanančio programuotojo.  Vėliau, kai kompanija išaugo, buvo tiesiog nuspręsta išlaikyti tokį minimalistinį dizainą.

Nesvarbu ar interneto naršyklėje netyčia įvesite Googel.com, ar Gogle.com, o gal net Googl.com, vis tiek pateksite į Google.com.

Jums taip pat gali būti įdomu paskaityti kitas naujienas apie „Google“.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *