Faktai apie serialą „Draugai“, kurie taip ir liko užkulisiuose

Pagal pirminį planą draugų kompaniją turėjo sudaryti tik 4 nariai, o Fibi ir Čandleris turėjo būti epizodiškai pasirodantys veikėjai.

Visi aktoriai per 10 serialo sezonų yra vienas kitą pabučiavę, išskyrus… Moniką ir Fibi. Jos nei karto nepasibučiavo.

Serialo pavadinimas ne iš karto buvo toks, koks yra dabar. Pirmiausia buvo sumanytą serialą pavadinti „Nemigos kavine“ (Insomnia Cafe). Kai NBC įsigijo serialo idėją, pavadinimas buvo pakeistas į „Draugai kaip mes“ (Friends Like Us). Tačiau prieš pat išleidžiant serialą į eterį buvo nuspręsta pasilikti prie minimalistinio varianto – „Draugai“.

Kai serialas pasirodė, Courteney Cox buvo žymiausia aktorė iš visos kompanijos. Ji jau buvo nusifilmavusi keliose reklamose ir vaizdo klipuose.

Deividas Švimeris, vaidinęs Rosą, buvo pirmasis pasamdytas aktorius. Taip nutiko todėl, kad serialo prodiuseris Kevinas Brightas buvo anksčiau su juo dirbęs ir rašydamas scenarijų bei Roso charakterio bruožus, jis rėmėsi Deividu.

Prieš pasirodant serialui, už jį televizijoje atsakingas James Burrows visą „Draugų“ kompaniją nuskraidino į Las Vegasą ir liepė pasimėgauti paskutinėmis nežinomumo akimirkomis. Jis nujautė, kad serialas greitai taps bomba.

Lisa Kudrow nekentė grojimo gitara. Jai buvo pasamdytas gitaros mokytojas, bet išmokusi kelis akordus ji pareiškė, kad mokslus baigia ir todėl Fibi visose savo dainose naudodavo tik tuos kelis akordus.

Vieną seriją nufilmuoti užtrukdavo apie 5 valandas ir viskas buvo filmuojama stebint gyvai publikai.

Kelis pirmuosius sezonus daugybė fanų manė, kad Čandleris yra homoseksualus. 1997 metais serialo kūrėjas Davidas Crane’as viešai turėjo paaiškinti, kad Čandleris toks nėra.

Serialui prasidėjus visi aktoriai uždirbdavo po 22 tūkst. dolerių per seriją. Tačiau šeštajame sezone visų atlyginimai pradėjo smarkiai skirtis. Vis dėlto aktoriai susivienijo ir pareiškė, kad visi turi gauti vienodus atlyginimus. Galiausiai paskutiniame sezone kiekvienas iš aktorių gaudavo po milijoną dolerių už seriją.

Besibaigiant paskutiniam sezonui Courteney Cox pastojo ir serialo kūrėjams kostiumais ir pakeistais filmavimo kampais teko slėpti aktorės pilvą.

Vaidinti Fibi buvo siūloma dabar JAV itin populiariai komikei ir laidų vedėjai Ellen DeGeneres, tačiau ši darbo atsisakė.

Matthew Perry per 10 serialo sezonų du kartus buvo priverstas gydytis priklausomybių centre dėl narkotikų ir alkoholio vartojimo.

Iki antro sezono vidurio kavinės padavėjas Giunteris neturėjo vardo. Jis taip pat net 33 epizodus nepratarė nė žodžio. O pirmasis jo žodis seriale buvo „Yeah“.

Pagal pirminį scenarijų įsmylėti turėjo Monika ir Džo, tačiau vėliau nuspręsta Moniką suporuoti su Čandleriu.

Courteney Cox, kuri vaidino Moniką, iš tiesų yra vyresnė iš Deividą Švimerį, vaidinusį Rosą. Nepaisant to, seriale Monika yra jaunesnioji Roso sesuo.

Serialui einant į pabaigą neabėjotina žvaigždė Holivude buvo Jennifer Aniston, kuri be serialo dar filmavosi keliuose filmuose. Ji netgi prašė, kad paskutinės „Draugų“ serijos būtų filmuojamos be jos, tačiau prodiuseriams pavyko įkalbėti ją užbaigti darbą iki galo.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *