Faktai apie serialą „Draugai“, kurie taip ir liko užkulisiuose

Pagal pirminį planą draugų kompaniją turėjo sudaryti tik 4 nariai, o Fibi ir Čandleris turėjo būti epizodiškai pasirodantys veikėjai.

Visi aktoriai per 10 serialo sezonų yra vienas kitą pabučiavę, išskyrus… Moniką ir Fibi. Jos nei karto nepasibučiavo.

Serialo pavadinimas ne iš karto buvo toks, koks yra dabar. Pirmiausia buvo sumanytą serialą pavadinti „Nemigos kavine“ (Insomnia Cafe). Kai NBC įsigijo serialo idėją, pavadinimas buvo pakeistas į „Draugai kaip mes“ (Friends Like Us). Tačiau prieš pat išleidžiant serialą į eterį buvo nuspręsta pasilikti prie minimalistinio varianto – „Draugai“.

Kai serialas pasirodė, Courteney Cox buvo žymiausia aktorė iš visos kompanijos. Ji jau buvo nusifilmavusi keliose reklamose ir vaizdo klipuose.

Deividas Švimeris, vaidinęs Rosą, buvo pirmasis pasamdytas aktorius. Taip nutiko todėl, kad serialo prodiuseris Kevinas Brightas buvo anksčiau su juo dirbęs ir rašydamas scenarijų bei Roso charakterio bruožus, jis rėmėsi Deividu.

Prieš pasirodant serialui, už jį televizijoje atsakingas James Burrows visą „Draugų“ kompaniją nuskraidino į Las Vegasą ir liepė pasimėgauti paskutinėmis nežinomumo akimirkomis. Jis nujautė, kad serialas greitai taps bomba.

Lisa Kudrow nekentė grojimo gitara. Jai buvo pasamdytas gitaros mokytojas, bet išmokusi kelis akordus ji pareiškė, kad mokslus baigia ir todėl Fibi visose savo dainose naudodavo tik tuos kelis akordus.

Vieną seriją nufilmuoti užtrukdavo apie 5 valandas ir viskas buvo filmuojama stebint gyvai publikai.

Kelis pirmuosius sezonus daugybė fanų manė, kad Čandleris yra homoseksualus. 1997 metais serialo kūrėjas Davidas Crane’as viešai turėjo paaiškinti, kad Čandleris toks nėra.

Serialui prasidėjus visi aktoriai uždirbdavo po 22 tūkst. dolerių per seriją. Tačiau šeštajame sezone visų atlyginimai pradėjo smarkiai skirtis. Vis dėlto aktoriai susivienijo ir pareiškė, kad visi turi gauti vienodus atlyginimus. Galiausiai paskutiniame sezone kiekvienas iš aktorių gaudavo po milijoną dolerių už seriją.

Besibaigiant paskutiniam sezonui Courteney Cox pastojo ir serialo kūrėjams kostiumais ir pakeistais filmavimo kampais teko slėpti aktorės pilvą.

Vaidinti Fibi buvo siūloma dabar JAV itin populiariai komikei ir laidų vedėjai Ellen DeGeneres, tačiau ši darbo atsisakė.

Matthew Perry per 10 serialo sezonų du kartus buvo priverstas gydytis priklausomybių centre dėl narkotikų ir alkoholio vartojimo.

Iki antro sezono vidurio kavinės padavėjas Giunteris neturėjo vardo. Jis taip pat net 33 epizodus nepratarė nė žodžio. O pirmasis jo žodis seriale buvo „Yeah“.

Pagal pirminį scenarijų įsmylėti turėjo Monika ir Džo, tačiau vėliau nuspręsta Moniką suporuoti su Čandleriu.

Courteney Cox, kuri vaidino Moniką, iš tiesų yra vyresnė iš Deividą Švimerį, vaidinusį Rosą. Nepaisant to, seriale Monika yra jaunesnioji Roso sesuo.

Serialui einant į pabaigą neabėjotina žvaigždė Holivude buvo Jennifer Aniston, kuri be serialo dar filmavosi keliuose filmuose. Ji netgi prašė, kad paskutinės „Draugų“ serijos būtų filmuojamos be jos, tačiau prodiuseriams pavyko įkalbėti ją užbaigti darbą iki galo.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai