Faktų mišrainė [51 dalis]

Filmuojant Borato filmą Amerikoje, FTB buvo pradėjusi rinkti informaciją apie Sacha Baron Cohen (vaidinusį Boratą), nes pareigūnai sulaukė daugybės pranešimų apie keistos išvaizdos vyrą, keliaujantį po Ameriką ledų furgonu.

Kambaryje, kuriame yra 23 žmonės, yra net 50% tikimybė, kad du žmonės turės tą pačią gimimo dieną. Kambaryje su 75 žmonėmis tikimybė išauga iki 99,9%.

Žmonijai prireikė 200 tūkst. metų, kad populiacija žemėje pasiekų milijardą. Ir tik 200 metų, kad pasiektų 7 milijardus.

2009 metais vyras iš Naujosios Zelandijos pralaimėjęs lažybas turėjo pasikeisti savo vardą į „Full Metal Havok More Sexy N Intelligent Than Spock And All The Superheroes Combined With Frostnova“. Po 5 metus trukusių biurokratinių procedūrų galiausiai jam buvo leista pasikeisti vardą.

Pagal pirminę idėją klounas Traškis iš „Simpsonų“ serialo turėjo būti tiesiog Houmeris su klouno makiažu, tačiau vėliau šios idėjos atsisakyta, nes tai būtų buvę per daug sudėtinga žiūrovams.

Akmenslydis (kerlingas) yra vienas seniausių komandinių sportų pasaulyje.

Kai kurie kurtieji, turintys tureto sindromą, keikiasi gestų kalba.

Žiurkės jaučia empatiją. Kai eksperimento metu žiurkės turėjo rinktis tarp skęstančios kitos žiurkės išgelbėjimo ir šokoladinio skanėsto, žiurkės pasirinkdavo kitos žiurkės gelbėjimą.

Drambliai yra puikūs plaukikai. Jie gali plaukti ištiwas 6 valandas ir per šį laiką nuplaukti beveik 50 kilometrų atstumą. Negana to, jie yra plūdrūs, tad pavargę gali pasiilsėti tiesiog plūduriuodami ant vandens.

Dinozaurų laikais para trukdavo 23 šiuolaikines valandas. Taip yra todėl, kad žemės sukimosi greitis pamažu nuolat kinta.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *