Faktų mišrainė [47 dalis]

„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ filmo sukūrimui buvo išleista 200 mln. JAV dolerių, kai tuo tarpu jo reklamai išleista net 250 mln. dolerių.

Cukrinę vatą sukūrė dantistas.

1759 metais Arthur Guinness, „Guinness“ alaus kūrėjas, 9000 metų trukmei išsinuomavo 16 tūkst. kvadratinių metrų ploto alaus daryklą vos už 45 svarus sterlingų į metus.

Skirtumas tarp drakono ir slibino yra tas, kad slibinas turi 2 kojas, o drakonas – 4.

Jei laikytis visų rekomendacijų, tam, kad taisyklingai įpilti pintą Guinness alaus, reikia dviejų minučių darbo.

1999 metais kompanija Microsoft norėjo įsigyti domeną www.Windows2000.com, tačiau šį jau buvo įsigijęs vyrukas, vardu Bob’as. Tad Microsoft įsigijo domeną www.Bob.com ir šie apsikeitė domenais.

Kurmis per naktį gali iškasti 100 metrų ilgio tunelį.

Depresija sergantys žmonės sapnuoja 3-4 kartus daugiau sapnų nei ja nesergantys.

Persijos imperijos laikais vyrai vertindavo kilusias idėjas dviem etapais – būdami blaivūs ir būdami girti. Idėja turėdavo skambėti gerai tiek blaivam, tiek girtam žmogui, ir tada ji būdavo visuotinai priimama.

Alkatrazas savo veikimo metu buvo vienintelis federalinis kalėjimas, kaliniams leidęs praustis po šiltu vandeniu. Bet ne todėl, kad norėjo suteikti kaliniams geras gyvenimo sąlygas, o todėl, kad šie priprastų prie šilto vandens ir jei kada mėgintų pabėgti iš salos, kurioje yra kalėjimas, neištvertų šaltame jį supančiame vandenyje.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *