Faktai apie filmus

„Kovos klubo“ režisierius Deividas Finčeris vienoje scenoje kaskadininkui liepė 12 kartų nusiridenti nuo laiptų, o galiausiai filmui panaudojo pirmu kartu nufilmuotą virtimą.

Mažiausiai pinigų per istoriją uždirbęs komercinis filmas yra 2006 metų „Zyzzyx Road“, kuris uždirbo vos 30 dolerių, mat buvo rodomas vieną kartą ir tik viename kino teatre.

Filmuodamasis „Karibų piratuose“ Johnny Depp nešiojo specialius kontaktinius lęšius, kurie veikė kaip akiniai nuo saulės. To prireikė, kad pagrindinis veikėjas dėl saulės visose scenose nebūtų prisimerkęs.

Netflix sutiko finansuoti serialą „Stranger Things“ po to, kai idėją atmetė net 15-20 kitų filmų platintojų.

Will Smith, Nicolas Cage, Tom Cruise, Johnny Depp ir Leonardo DiCaprio – visiems jiems buvo siūlytas Neo vaidmuo „Matricoje“ prieš vaidmenį pasiūlant Keanu Reeves.

Robert De Niro 1976-aisiais ruošdamasis vaidmeniui filme „Taxi Driver“ išsilaikė taksisto licenziją ir mėnesį laiko Niujorke dirbo taksistu pilnu etatu.

2012 metais animacinio filmuko „Peppa Pig“ serija, kurioje teigiama, kad vorų nereikia bijoti, Australijoje buvo uždrausta argumentuojant, kad ši žiūrovams siunčiama žinutė visiškai nepriimtina Australijos auditorijai ir vorų bijoti reikia.

Filmuojant filmą „Bado žaidynės“ užkulisiuose stovėjo keiksmų stiklainis, į kurį komandos nariai turėjo įmesti po dolerį po kiekvieno ištarto keiksmažodžio. Pusė stiklainio užpildyta buvo Jennifer Lawrence pinigais.

Simpsonų kūrėjo Matt Groening tėtis buvo vardu Homer, o mama – Margaret. Taip pat jauniausios jo sesės buvo Lisa ir Maggie.

Filmuojant filmą „Žalioji mylia“ viso vaidino 15 skirtingų pelių. Treneriai ištisus mėnesius kiekvieną iš jų treniravo atlikti skirtingus triukus.

Džeką Sperou „Karibų piratuose“ vaidinti buvo pasiūlyta Džimui Keriui, tačiau šis pasiūlymą atmetė ir pasirinko „Briusą visagalį“.

Kai baigėsi Teletabių filmavimai, lauko, kuriame viskas buvo filmuojama, savininkas sunaikino kalvas ir iškasė tvenkinį, kad žmonės liautūsi važinėję pažiūrėti kur buvo filmuojami Teletabiai.

Filmuojant serialą „Daktaras Hausas“, pagrindinis aktorius Hugh Laurie dėl dažnos vaidybos iš tiesų galiausiai pradėjo šlubčioti, nors prieš tai buvo visiškai sveikas.

Arnold Schwarzenegger filmuodamasis pirmoje Terminatoriaus dalyje uždirbo 75 tūkst. dolerių, o po 7 metų filmuodamasis antrojoje dalyje gavo jau net 15 mln. dolerių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *