Pragyvenimui moteris užsidirba tiesiog apsikabindama nepažįstamus žmones

XXI amžiuje žmonėms per darbus ir stresą vis dažniau pritrūksta paprasčiausio fizinio kontakto su kitais žmonėmis. Tą suprato 3 vaikų mama iš Australijos ir tapo „apsikabinimų terapeute“. Jei manote, kad tokia profesija yra iš piršto laužta, tai tiesiog pasakysime, kad iš jos per metus moteris uždirba 58 tūkst. dolerių.

Jessica O’Neill tokiu būdu „gydo“ žmones nuo vienatvės, depresijos ir žemo pasitikėjimo savimi. Apsikabinimo galią ji pastebėjo dar dirbdama masažiste. Pasisveikinant apkabinti klientai kur kas lengviau atsipalaiduodavo ir imdavo atvirauti.

Įprastinė terapijos sesija prasideda nuo meditacijos, tuomet Jessica trumpai pabendrauja su klientu ir likusį laiką praleidžia apsikabinusi jį. Nors atrodo, kad tokia procedūra turėtų sudominti tik keistuolius, anot „terapeutės“, jos klientai yra visiškai paprasti žmonės, dažniausiai vyrai, tiesiog kamuojami vienatvės ir depresijos.

Nors toks darbas atrodo šiek tiek imtymiai, Jessicos vyras tam nei kiek neprieštarauja. Žinoma, negi prieštarausi moteriai, kuri taip užsidirba įspūdingą sumą pinigų…

Įdomu tai, kad ši idėja jau neskamba labai naujai. Nes prieš kelis metus esame rašę, kad amerikietė ima įspūdingas sumas pinigų vien už pagulėjimą šalia kliento.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *