Pirmas eilėje nusipirkti naują „iPhone“ laukęs rusas apsijuokė prieš visą pasaulį, nes neturėjo pinigų

Prieš kelias dienas, kaip ir visame pasaulyje, taip ir Maskvoje buvo pompastiškai pradėta prekyba naujaisiais „iPhone XS“ telefonais. Tačiau pirmasis rusas, turėjęs įsigyti naująjį „iPhone“, tapo tikru pajuokos objektu, mat paaiškėjo, kad ilgą laiką pralaukęs gyvoje eilėje jis nė neturi pinigų telefonui.

Rugsėjo 28 dienos rytą „Apple“ parduotuvėje jau būriavosi žurnalistų minia, kuri norėjo užfiksuoti pirmojo pirkėjo laimingą veidą, tačiau vietoj to jie pateko į tikrą komediją. Paaiškėjo, kad daugiau nei parą besiformavusioje gyvoje eilėje pirmas laukęs Valerijus visiškai neturi pinigų, mat vyras tikėjosi, jog stovėdamas eilės priekyje jis už apvalią sumelę galės užleisti savo vietą tikrai dosniam „Apple“ fanui.

via GIPHY

Įdomiausia tai, kad ilgą laiką Valerijus eilėje laukė būdamas devintas. Tačiau paaiškėjo, kad prieš jį eilėje laukė tokie patys naivuoliai, kurie prieš pat atidarymą pasitraukė iš jos taip ir nepardavę savo vietos. Nieko nuostabaus, kadangi pirmoje vietoje laukęs vyras savo poziciją norėjo užleisti už pusę milijono rublių (6.652 eurus), o antroje vietoje buvęs rusas užsiprašė 400 tūkst. rublių (5.322 eurų). Visiems konkurentams pasitraukus prieš pat atidarymą eilės priekyje pasiliko tik Valerijus, kuris, tiesą sakant, savo vietą pats nusipirko už 50 tūkst. rublių (532 eurus), tikėdamasis ją vėliau parduoti už gerokai didesnę sumą.

Iki pat momento, kai Valerijui buvo leista žengti pro „Apple“ parduotuvės duris, jis nė nenutuokė, kad liko pirmasis eilėje. Viduje laukę darbuotojai bei žurnalistai irgi nustebo, kai pro duris įžengęs linksmas vyrukas nė kiek nepriminė technologijų gerbėjo ir greitai ėmė slėpti savo veidą. Tik priėjus prie kasos paaiškėjo, kad vyrukas yra visiškas vargšas, paskutinius savo pinigus atidavęs už vietą eilėje.

Įdomiausia tai, kad pirmasis rusas, sugebėjęs įpirkti naująjį „iPhone“, į eilę atsistojo tik likus pustrečios valandos iki parduotuvės atidarymo. Taigi, visi naivuoliai, tikėjęsi brangiai parduoti savo vietas eilėje, veltui iššvaistė po daugiau nei parą laiko. Na, o Valerijus tapo tikra sensacija internete ir memų herojumi.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai