Pirmas eilėje nusipirkti naują „iPhone“ laukęs rusas apsijuokė prieš visą pasaulį, nes neturėjo pinigų

Prieš kelias dienas, kaip ir visame pasaulyje, taip ir Maskvoje buvo pompastiškai pradėta prekyba naujaisiais „iPhone XS“ telefonais. Tačiau pirmasis rusas, turėjęs įsigyti naująjį „iPhone“, tapo tikru pajuokos objektu, mat paaiškėjo, kad ilgą laiką pralaukęs gyvoje eilėje jis nė neturi pinigų telefonui.

Rugsėjo 28 dienos rytą „Apple“ parduotuvėje jau būriavosi žurnalistų minia, kuri norėjo užfiksuoti pirmojo pirkėjo laimingą veidą, tačiau vietoj to jie pateko į tikrą komediją. Paaiškėjo, kad daugiau nei parą besiformavusioje gyvoje eilėje pirmas laukęs Valerijus visiškai neturi pinigų, mat vyras tikėjosi, jog stovėdamas eilės priekyje jis už apvalią sumelę galės užleisti savo vietą tikrai dosniam „Apple“ fanui.

via GIPHY

Įdomiausia tai, kad ilgą laiką Valerijus eilėje laukė būdamas devintas. Tačiau paaiškėjo, kad prieš jį eilėje laukė tokie patys naivuoliai, kurie prieš pat atidarymą pasitraukė iš jos taip ir nepardavę savo vietos. Nieko nuostabaus, kadangi pirmoje vietoje laukęs vyras savo poziciją norėjo užleisti už pusę milijono rublių (6.652 eurus), o antroje vietoje buvęs rusas užsiprašė 400 tūkst. rublių (5.322 eurų). Visiems konkurentams pasitraukus prieš pat atidarymą eilės priekyje pasiliko tik Valerijus, kuris, tiesą sakant, savo vietą pats nusipirko už 50 tūkst. rublių (532 eurus), tikėdamasis ją vėliau parduoti už gerokai didesnę sumą.

Iki pat momento, kai Valerijui buvo leista žengti pro „Apple“ parduotuvės duris, jis nė nenutuokė, kad liko pirmasis eilėje. Viduje laukę darbuotojai bei žurnalistai irgi nustebo, kai pro duris įžengęs linksmas vyrukas nė kiek nepriminė technologijų gerbėjo ir greitai ėmė slėpti savo veidą. Tik priėjus prie kasos paaiškėjo, kad vyrukas yra visiškas vargšas, paskutinius savo pinigus atidavęs už vietą eilėje.

Įdomiausia tai, kad pirmasis rusas, sugebėjęs įpirkti naująjį „iPhone“, į eilę atsistojo tik likus pustrečios valandos iki parduotuvės atidarymo. Taigi, visi naivuoliai, tikėjęsi brangiai parduoti savo vietas eilėje, veltui iššvaistė po daugiau nei parą laiko. Na, o Valerijus tapo tikra sensacija internete ir memų herojumi.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *