Studentas per savaitę uždirba po 20 tūkst. dolerių iš tinklalapio, kurio idėja yra 10 metų senumo

sekmes-istorija

Niekam ne paslaptis, kad aukštasis mokslas yra brangus dalykas, tad kai kuriems studentams tenka verstis per galvas, kad tik galėtų studijuoti universitete. Tačiau ne 19-mečiui airiui Ričardui Wilsonui, kuris studijuoti verslo informacines sistemas pradės tik rugsėjo mėnesį, tačiau jau dabar yra sukaupęs krūvą pinigų būsimiems mokslams.

Tai jis padarė sukurdamas tinklalapį Milliondollarbillboard.club, kuriame parduoda reklamą visiems norintiems. Vieno pikselio kaina reklamos lentoje – vienas doleris. Sakysite – kas gali pirkti tokią reklamą? Perka! Vos per tris savaites jau nupirkta reklamos už 60 tūkst. JAV dolerių. 20 tūkstančių dolerių – neblogas savaitinis atlyginimas, argi ne taip?

Įdomu tai, kad ši reklamos idėja nėra nauja. Priešingai, jai jau 10 metų. Dar 2005-aisiais visas pasaulis stebėjosi Alexo Tewo sėkmės istorija. Šis vaikinukas tuomet įkūrė Milliondollarhomepage.com tinklalapį ir kaipmat išpardavė visą reklamos plotą užsidirbdamas milijoną dolerių.

Tiesa, be reklamos tinklalapyje Ričardas siūlo ir vieną naujovę – kai visas milijonas pikselių bus išparduotas, jis įsigys 12 reklamos lentų didžiausiuose pasaulio miestuose ir juose rodys pirkėjų reklamas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *