Vaikinas kasdien praleidžia po 4 valandas sėdėdamas ir šypsodamasis į kamerą

besisypsantis-vaikinas

Benjaminas Bennettas ko gero turi patį keisčiausią “YouTube” kanalą. Pastaruosius pusę metų jis kasdien praleidžia po 4 valandas tiesiog sėdėdamas ant grindų, spoksodamas į vieną tašką ir besišypsodamas. Žinoma, visa tai jis transliuoja “YouTube” tinklalapyje.

Jo sekėjai ilgą laiką svarstė ką toks elgesys galėtų reikšti. Vieni spėliojo, kad galbūt tai yra menas, o kiti – kad jaunas vaikinas tokiu būdu medituoja. Paslapties šydas buvo atskleistas prieš keletą dienų, kai Benjaminą pavyko pakalbinti leidinio “Vice” žurnalistams. Paklaustas ką reiškia sėdėjimas ir šypsojimasis, vaikinas atsakė: “Nežinau. Man pasirodė, kad kažko internete trūksta. Reikėjo, kad kažkas tai padarytų.”

Benjaminas atskleidė, kad kartą transliacijos metu į jo namus įsilaužė nepažįstamas asmuo, tačiau viskas, ką jis darė – toliau šypsojosi. “Tai nutiko per Padėkos dieną. Išgirdau, kaip kažkas trenkia į duris, nors tuo metu buvau vienas namuose. Tada pirmajame aukšte pasigirdo nepažįstamojo žingsniai. Aš buvau antrame. Po kurio laiko išgirdau jį lipantį laiptais, jis atidarė duris ir sutrikęs tepasakė “Labas”, o aš nė nesujudėjau. Jam beliko tik uždaryti duris ir išeiti. Po transliacijos radau išspirtas duris.” – pasakojo Benjaminas.

Vienas paskutiniųjų Benjamino pasirodymų:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *