Darbdavys iš Kinijos išleido dešimtis milijonų eurų, kad 6 400 savo darbuotojų galėtų nusivežti atostogauti į Prancūziją

Image: FRANCE-CHINA-NICE-TIENS

Šis kinų milijardierius drąsiai pretenduoja į geriausio pasaulyje darbdavio titulą. Li Jinyuan, kuris valdo „Tiens Group“ kompaniją, 6 400 savo darbuotojų nupirko „viskas įskaičiuota“ tipo keliones į Prancūziją. Tam jis išleido maždaug 33 milijonus eurų. Argi tai daug, kai matai darbuotojų šypsenas?

laimingi darbuotojai

Panašu, kad Paryžiuje šiuo metu nerastum kur apsistoti, net jei turėtum krūvas pinigų. Mat Li Jiyuan išpirko 140-ies trijų, keturių ir penkių žvaigždučių viešbučių visus kambarius. 9 dienų kelionės metu visi darbuotojai taip pat gaus progą apsilankyti populiariausios Paryžiaus vietose, tokiose kaip Luvras. Tiesa, vien Paryžiumi visos kelionės neapsiribos – Kanuose ir Monake jau irgi išpirkti visi kambariai 79-iuose viešbučiuose.

milziniskas-uzrasas

Negana to, šeštadienį milijardierius nusprendė pažymėti šią kelionę labai originaliai. Jis užsakė 147 autobusus, kad šie iš viešbučių nuvežtų jo darbuotojus į Nicos paplūdimį ir ten suformavo didžiulį gyvą užrašą – „Tiens’ dream is Nice in the Cote d’Azur“. Į šį tūkstantinį žmonių susibūrimą pakviesti Gineso rekordų knygos atstovai patvirtino, kad tai didžiausias kada nors iš žmonių suformuotas užrašas.

France China Tiens Company

57-erių Li Jinyuan „Tiens“ kompaniją įkūrė 1995-aisiais. Per 20 metų ši kompaniją išaugo taip, kad dabar apimą daugybę skirtingų sričių – biotechnologijas, elektroninį verslą, viešbučius, turizmą ir dar daug kitų. Tokią kelionę suplanuoti prireikė beveik pusės metų. Tiesa, dar maždaug 12 tūkst. darbuotojų liko sėdėti Kinijoje. Jų į kelionę niekas nepaėmė. Įdomu kaip turėtų jaustis šie „neišrinktieji“?

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *