„Valgyk kiek telpa“ tipo restoranas uždraudė jame lankytis vyrui, kuris per daug valgo

Kinijoje, Changsha mieste, nesenai žiniasklaidoje nuskambėjo vienas restoranas, kuris uždraudė jame lankytis vyrui, kiekvieno vizito metu suvalgančiam „per daug maisto“. Kinijoje „valgyk kiek telpa“ restoranai yra itin populiarus dalykas. Susimokėjęs fiksuotą sumą tokiame restorane gali valgyti tiek, kiek tik telpa į skrandį. Deja, bet vietinis maisto blogeris, vardu Kang, bent jau viename savo miesto restorane daugiau lankytis nebegalės, nes tiesiog per daug valgo.

Kang savo sekėjų auditorijai yra žinomas dėl to, kad vienu prisėdimu sugeba suvalgyti nežmoniškai dideles maisto porcijas. Būtent tokiu tikslu jis pradėjo lankytis ir Handadi Seafood BBQ Buffet restorane. Vis dėlto, po keleto vizitų jis buvo išspirtas visam laikui.

Pasirodo, kad pirmojo vizito metu Kang lengvai apšildė skrandį suvalgydamas 1,5 kilogramo kiaulės kojų. Jau vien toks vyro pavalgymas restoranui buvo nuostolingas. Tačiau, negana to, sekančio vizito metu Kang sukirto beveik 4 kilogramus krevečių. Neapsikentę tokio ėdrumo restorano vadovai Kang uždraudė lankytis jų restorane.

Žiniasklaidai restorano vadovai savo sprendimą paaiškino taip: „Kiekvieną kartą jam apsilankius mes prarandame kelis šimtus juanių. Net kai jis užsisako sojų pieno, jis išgeria nuo 20 iki 30 buteliukų. Kai jis valgo kiaulių kojas, jis pasiima visą padėklą. Kai kiti žmonės krevetes į lėkštę dedasi žnyplėmis, jis tiesiog pasiima visą padėklą.“

Žinoma, visą šį valgymo procesą Kang restorane dar ir transliuodavo savo sekėjams. Tiesa, paprašyti patikslinti ar draudimą lankytis restorane gavo tik Kang, šio vadovai pranešė, kad nuo šiol pas juos nėra laukiami jokie valgymą sekėjams transliuojantys žmonės.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

2 komentarai

  1. Tomas parašė:

    Viskam yra saikas. Geras dalykas tie restoranai, amerikoj teko lankytis, už 7 usd valgai kiek nori ir ką nori, šeimom suvažiuoja. Buvo kažkada ir Kaune prie stoties senais laikais

  2. Meniu parašė:

    Atsineši dar pora maišiukų maistui susidėt ir šeima pavalgius. Gaila lietuvoj nepopuliarūs jie, gal neapsimoka žinant lietuvių apetitą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai