Pačiame Kazachstano sostinės centre vietoje gėlių išdygo tūkstančiai kanapių

kanapes-astanoje

Kazacstano sostinės Astanos valdininkai susiėmė už galvų kai pamatė, kas gėlių vazonuose išdygo pačiame miesto centre. Čia išdygusios kanapės sukėlė tikrą audrą ieškant kaltųjų dėl šio incidento.

Pėsčiųjų takų ir gatvių atskyrimuose išdygusias kanapes vienas pirmųjų pastebėjęs Mihail Malorad pasakoja: „Aš tiesiog vaikštinėjau gatvėmis kai staiga tarp Auezova ir Dzhangeldina gatvių pamačiau šiuos augaliukus. Kokios gražios gėlės, pagalvojau.“. Mieste netrukus pasklido kalbos, kad tai vietinių pareigūnų bandymas prisivilioti ir su įkalčiai sučiupti žolytės mėgėjus. Tačiau miesto valdžia tai kategoriškai neigia. Pasak jų, už šį incidentą visa atsakomybė tenka miesto augmeniją prižiūrinčiai įmonei. Ši, savo ruožtu pradėjo vidinį tyrimą. Kanapės kol kas nenušienautos, laukiama ekspertų išvadų, ar jos yra psichotropinės.

kazachstane-augancios-kanapes

Kadangi Kazahcstane kanapėms augti yra praktiškai ideali aplinka, šalies valdžia jau ilgus metus kovoja su kanapių augintojais. Šalyje apstu laukinių kanapių, kurios dauginasi pačios, net nesėjamos.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *