Japonai pristatė plaunamą telefoną

plaunamas-telefonas

Gal jūsų telefonas ir atrodo švarus bei spindintis, bet iš tiesų jis yra tikras bakterijų rinkinys, kurį reikėtų skalbti. Bet negalima. Nes skalbiant telefoną nepataisomai sugadintumėte. Tačiau Japonijoje nesenai buvo pristatytas išmanusis telefonas, kuris ne tik, kad nebijo vandens, tačiau ir gali būti skalbiamas naudojant įvairius ploviklius.

5 colių ekraną turintį „Digno Rafre“ telefoną pristatė kompanija „Kyocera Telecom“. Telefonas suprojektuotas taip, kad jame nerasite nė menkiausio tarpelio, per kurį į vidų galėtų patekti vandens. Todėl telefoną galima drąsiai kišti po čiaupu ir gerai nušveisti su muiluota kempine.

plaunamas-telefonas2

Be šios išskirtinės savybės „Digno Rafre“ žavi ir savo techniniais duomenimis. Telefonas turi 13MP raiškos kamerą, 2GB RAM atminties ir 16GB vidinės atminties. Ir visa tai kainuoja nei daug, nei mažai – maždaug 425 eurus. Tiesa, kol kas šiuo telefonu prekiaujama tik Japonijoje ir jį gaminanti kompanija nežada savo išradimu dalintis su europiečiais. Tačiau, jei paklausa bus, vargu ar „Kyocera Telecom“ susilaikys nesusigundžiusi pasiūlyti telefonų ir mūsų rinkai.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *