Stilinga kiemo aplinka: kokie baldai padės ją išplėtoti?

Svarstydami, kurie lauko baldai turėtų papuošti sodą ar terasą, visuomet daugiausiai dėmesio skiriame jų stiliui – norisi, kad šie gaminiai būtų gražūs ir neišėję iš mados. Praktiškai neįmanoma sudaryti konkretaus tokių baldų sąrašo, tačiau vadovaudamiesi keliais paprastais patarimais, ir patys nesunkiai nuspręsite, kurie lauko baldai verti stilingiausiųjų titulo.

Pasidomėkite, kokios idėjos šiuo metu yra madingos

Tai pats paprasčiausias būdas sukurti stilingą kiemo aplinką – jei rinksitės tuos baldus, kurie šiuo metu yra tendencijų viršūnėse, dėl jų išvaizdos tikrai neteks nerimauti. Tačiau tik šį sezoną – nepamirškite, kad eksterjero mados nuolat keičiasi, todėl aklai jas sekdami, kitais metais rizikuojate visiškai nebepataikyti į taktą.

Kad taip nenutiktų, vyraujančias tendencijas laikykite tik patariamosiomis gairėmis, kuriomis galima vadovautis, arba ne. Šie patarimai gali įkvėpti naujų idėjų, apie kurias anksčiau galbūt net nesusimąstėte, tačiau jas reikėtų taikyti ir pagal savo kiemą, ir pagal asmeninį skonį.

Derinkite baldus prie kitų eksterjero detalių

Tam, kad Jūsų kiemas iš tiesų atrodytų stilingas, iš pradžių jame turi įsivyrauti darna ir harmonija – kitaip tariant, visi elementai turi derėti tarpusavyje. Žinoma, tai nereiškia, jog privalote naudoti tik vieną vienintelę spalvų schemą, tačiau atrasti kiekvieną baldą apjungiančių detalių – labai patartina. Tai gali būti vienodos medžiagos, panašios formos ar tokie patys papildomi akcentai – nors visa tai skamba pakankamai sudėtingai, pradėjus derinti, viskas tampa kur kas paprasčiau.

Nepabijokite eksperimentų

Stilingą aplinką galite sukurti ne tik vadovaudamiesi vyraujančiomis taisyklėmis, bet ir priešingai, laužydami jas – ypač tuomet, jei mėgstate drąsesnius sprendimus ir svajojate apie originalų eksterjerą. Šiais metais ypač rekomenduojama nevengti ryškesnių spalvų, todėl nesuklysite pasirinkę įdomesnius atspalvius ar įmantresnes formas ir bandydami jas savaip suderinti tarpusavyje. Jei pavyks tai padaryti išvengiant chaoso, Jūsų sodo baldai bus gyvybingi, o bendra aplinka – unikali ir išskirtinė. Vargu, ar dar reikia ko nors daugiau!

Pritaikykite baldų dydį pagal turimą plotą 

Susikoncentravę tik į baldų stilistiką, neretai pamirštame atsižvelgti į jų dydį – tai viena pagrindinių priežasčių, kodėl net ir patys įspūdingiausi baldai kartais atrodo ne taip, kaip tikėtasi. Kad pavyktų to išvengti, turite realiai įvertinti savo galimybes ir turimą vietą – jei proporcingai pagal tai rinksitės ir baldų dydį, galutinis rezultatas Jūsų neapvils. Pakabinamas lauko krėslas, kėdės, stalai ar bet kokie kiti baldai gali būti pačių įvairiausių matmenų, todėl tai tikrai nereiškia, kad teks kažko atsisakyti – užteks pasirinkti atitinkamas baldų proporcijas.

Nepamirškite, jog stilius – dar ne viskas

Jeigu rinksitės baldus tik pagal grožį, taip pat galite skaudžiai nusivilti. Geriausia, jei prieš pirkdami pagalvosite ir apie jų paskirtį, įvertinsite funkcionalumą ir kokybę – tik visų šių savybių derinys užtikrins, kad šiuos gaminius mielai naudosite. Dabar tikrai nesunku rasti ir stilingų, ir patvarių lauko baldų – gausų jų pasirinkimą siūlo Pigu.lt el. parduotuvė.

Apgalvoję visus šiuos niuansus, nesunkiai išplėtosite stilingą kiemo aplinką. Nepamirškite, kad žavų eksterjerą nulemia ne tik sodo baldai, bet ir bendra visuma, todėl būtinai atsižvelkite ir į kitas kieme esančias detales!

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *