Nuo priklausomybių Sibire pacientai gydomi smūgiais lazda per užpakalį

Gydymo procesas

Gydymo procesas

Medikai iš Sibiro atrado naują, tačiau skausmingą būdą kovoti su priklausomybėmis narkotikams, alkoholiui ir seksui. Savo pacientus jie baudžia fizinėmis bausmėmis – mušdami per užpakalius su lazdomis arba botagais.

„Mes mušame pacientus per sėdmenis tik dėl medicininių priežasčių, tai nėra kažkokia sadomazochistinė veikla“ – kalbėjo priklausomybės nuo narkotikų klinikos profesorė Marina Chukhrova. Profesorės manymu, priklausomybės išsivysto dėl endorfinų trūkumo organizme, kurie kartais dar vadinami „laimės hormonais“. Tad mušimas naudojamas, kad smegenys būtų stimuliuojamos ir paleistų endorfinus į kūną.

Darydami reportažą Sibiro dienraščio žurnalistai turėjo progą savo akimis pamatyti porą mušimo seansų. Jauna mergina vardu Nataša buvo įtraukta į narkotikų liūną savo draugo, kuris vėliau dėl šio įpročio mirė. Norėdama atsikratyti priklausomybės kreipėsi į medikus, dabar ji teigia, kad šie išgelbėjo ją. Mergina per vieną seansą sulaukia 60 smūgių botagu. „Su kiekvienu smūgiu aš rėkiu ir stipriai įsikabinu į medicininį stalą. Tai geliantis skausmas, tikra agonija. Tačiau po kiekvieno seanso aš matau, kad tai veikia. Skausmas padeda man suprasti, kad aš save iš lėto žudžiau“ – pasakojo Nataša.

Tuo tarpu 41-erių Jurijus buvo taip sugniuždytas nepatinkančio darbo, kad tapo alkoholiku. Alkoholikams šioje klinikoje per seansą taikoma nuo 30 iki 60 smūgių. „Pirmasis smūgis buvo nemalonus, aš šaukiau lyg girtas jūreivis. Tačiau kažkaip ištvėriau visus 30 smūgių. Kitą rytą atsikėliau su skaudamu užpakaliu, tačiau nejutau visiškai jokio poreikio ieškoti dar vieno butelio degtinės. Paskutinis butelis šaldytuve stovi jau metus“ – teigė Jurijus.

Į šią Sibiro kliniką vežami priklausomybių kamuojami pacientai iš visos Rusijos. Klinikos vadovai teigia, kad po publikacijų žiniasklaidoje apie naują gydymą užklausų jie susilaukia net iš JAV.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *