Vyras savo gimtadienį šventė 46 valandas skriedamas laiku atgal

ilgiausias0gimtadienis

Kelionės laiku yra įmanomos ir joms nereikia utopinių laiko mašinų, pakanka – lėktuvo. Tai įrodė vokietis Svenas Hagemeieris, kurio 26-asis gimtadienis truko ištisas 46 valandas. Tai naujas Gineso rekordas. Tiesa, šis Sveno gimtadienis nebuvo pats linksmiausias, mat beveik visą laiką jis praleido lėktuve besimėgaudamas tik ten pateikiamais pusfabrikačiais.

Taigi, kaip Svenui pavyko keliauti laiku? Jis paprasčiausiai savo gimtadienio rytą sėdo iš vieno lėktuvo į kitą ir keliavo laiko zonomis į priekį, kas ištempė jo gimtadienį iki 46 valandų. Savo kelionę jis pradėjo Oklande (Naujoji Zelandija), iš ten jis skrido į Brisbaną (Australija), o iš Brisbano į Honolulu (Havajai), kuriame laikas nuo minėto miesto skiriasi 20 valandų.

Tiesa, šį rekordą Svenas pasiekė dar pernai metais, tačiau tik dabar jis buvo oficialiai patvirtintas. Vyras sakė, kad šiemet savo gimimo dieną atšvęs kur kas ramiau.

Ankstesnis ilgiausio gimtadienio rekordas priklausė Nargis Bhimji iš Karačio. Ši moteris savo gimimo dieną 1998-aisiais šventė 35 valandas ir 25 minutes skrisdama iš Karačio į Singapūrą, o tada į San Franciską.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *