10 daugiausiai žiūrovų prie televizorių ekranų sutraukusių renginių

Televizija

10. Prezidento John F. Kennedy laidotuvės (1963 metai) – 180 mln. žiūrovų
Dar galime pridėti, kad laidotuvėse dalyvavo 250 tūkst. žmonių, o procesiją pakelėse palydėjo dar 800 tūkst. žmonių.

9. Princo Williamo ir Catherine Middleton vestuvės (2011 metai) – 300 mln. žiūrovų
Štai tiek žiūrovų 188 šalyse 2011-ųjų balandžio 29 dieną stebėjo šias karališkas vestuves.

8. Pasaulio kriketo čempionato pusfinalis tarp Indijos ir Pakistano (2011 metai) 400 mln. žiūrovų
Šios rungtynės vyko tarp dviejų kriketą dievinančių valstybių. Vėliau Indija laimėjo visą čempionatą.

7. CCTV naujametinis Gala vakarėlis (2012 metai) 498 mln. žiūrovų
Šis vakarėlis organizuojamas kasmet per kinų naujuosius metus, tačiau 2012-aisiais jis tapo rekordiniu pagal žiūrovų kiekį.

6. Michaelio Jecksono atminimo koncertas (2009 metai) 500 mln. žiūrovų
Pop muzikos karaliaus garbei surengtas atminimo koncertas vyko Staples Center arenoje ir jį stebėjo daugiau nei pusė milijardo žiūrovų.

5. Apollo 11 misijos nusileidimas mėnulyje (1969 metai) 500 mln. žiūrovų
Tai didžiausią žiūrovų kiekį prie ekranų kadanors sutraukęs mokslinis įvykis.

4. FIFA pasaulio čempionato finalas tarp Italijos ir Prancūzijos (2006 metai) 715 mln. žiūrovų
Štai tiek žmonių stebėjo kaip Zinedine Zidane paskutinėse savo karjeros rungtynėse už smūgi galva buvo diskvalifikuotas.

3. Elvis Presley koncertas (1973 metai) 1 mlrd. žiūrovų
Šis Elvis Presley koncertas buvo transliuojamas iš Honolulu ir sutraukė per milijardą žiūrovų.

2. Čilės angliakasių gelbėjimo operacija (2010 metai) 1 mlrd. žiūrovų
33 angliakasiai šachtoje buvo įkalinti daugiau nei 3 mėnesius. Jų gelbėjimo operaciją, trūkusią visą parą, stebėjo per milijardą žiūrovų visame pasaulyje.

1. Pekino Olimpinių žaidynių atidarymas (2008 metai) 2 mlrd. žiūrovų
Ir neabėjotina lyderė šiame sąraše yra Pekine vykusių vasaros Olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją. Ne veltui organizatoriams ji kainavo per 100 mln. dolerių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai