Istorijos, kai įspūdingi laimėjimai loterijose neatnešė laimės

Loterijos bilietas

Evelyn Adams Niudžersio loterijoje laimėjo net dukart – 1985-ais ir 1986-ais. Viso laimėta suma siekė 5,4 mln. dolerių, kas šiandien dėl infliacijos būtų maždaug 17 trilijonų dolerių. Tačiau visus šiuos pinigus moteris vos per kelis metus sugebėjo pralošti kazino esančiuose lošimų automatuose. Dabar ji gyvena namelyje ant ratų ir tikisi, kad sėkmė nusišypsos trečią kartą.

Kai 1996-aisiais Denise Rossi laimėjo 1,3 mln. dolerių, ji kaipmat padavė pareiškimą skyryboms. Viso skyrybų proceso metu nuo vyro ji bandė nuslėpti savo laimėjimą, tačiau tiesa išaiškėjo ir teismas patenkino moters norą skirtis, tačiau visą laimėjimą priteisė vyrui.

Mičigano gyventojui Willie Hurt 1989-aisiais nusišypsojo laimė, jis laimėjo 3,1 mln. dolerių. Tačiau pinigai laimės jam neatnešė, per du metus jis praktiškai viską iššvaistė kokainui ir dabar yra likęs plikas basas bei dar kaltinamas žmogžudyste.

Jack Whittaker buvo sėkmingas verslininkas, kai laimėjo įspūdingą 315 milijonų dolerių aukso puodą. Tačiau čia jo šaltas protas ir pavedė. Pirma klaida – jis visus pinigus nusprendė pasiimti iškart grynaisiais, tad atskaičius mokesčius jam liko tik 115 milijonų dolerių. Antra klaida – kad juo nepradėtų naudotis artimieji, visus pinigus jis nusprendė išleisti kaip įmanoma greičiau. Ir tai jam pavyko, paskutiniai 500 tūkst. dolerių, likę nuo nuolatinių šėlionių, buvo pavogti iš jo automobilio, kai šis eilinį kartą viešėjo striptizo klube.

19-metis Jonathan Vargas buvo vienas jauniausių milijoninės loterijos laimėtojų pasaulyje. Kaip manot, kas nutinka kai paauglys gauna 35 milijonus dolerių? Taip, jis priima krūvą blogų sprendimų. Arba vieną, bet visiškai absurdišką. Vaikinukas nusprendė būti gudrus ir visus pinigus investuoti. Milijonus jis patikėjo Jimmy Hartui, kuris įkūrė moterų, dėvinčių tik bikinius, imtynių lygą, pavadintą „Wrestlicious“. Ar kada skaitėte pas mus apie šią lygą? Tai štai tokia populiari ji dabar ir yra…

Tonda Lynn dirbo viename vaflių restorane Holivude, kai netikėtai laimėjo 10 milijonų dolerių. Bėda ta, kad įsigydama bilietą dviem savo kolegėms padavėjoms ji pažadėjo, kad jei laimės, pinigais pasidalins su jomis. Taigi, merginai laimėjus draugystė baigėsi ir kolegės padavė ją į teismą bei laimėjo du trečdalius sumos. Na, o beveik visus likusius pinigus surijo teismo išlaidos.

Taip pat skaitykite: Per 10 metų vyras iššvaistė loterijoje laimėtus milijonus ir dabar renka šiukšles

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *