Istorijos, kai įspūdingi laimėjimai loterijose neatnešė laimės

Loterijos bilietas

Evelyn Adams Niudžersio loterijoje laimėjo net dukart – 1985-ais ir 1986-ais. Viso laimėta suma siekė 5,4 mln. dolerių, kas šiandien dėl infliacijos būtų maždaug 17 trilijonų dolerių. Tačiau visus šiuos pinigus moteris vos per kelis metus sugebėjo pralošti kazino esančiuose lošimų automatuose. Dabar ji gyvena namelyje ant ratų ir tikisi, kad sėkmė nusišypsos trečią kartą.

Kai 1996-aisiais Denise Rossi laimėjo 1,3 mln. dolerių, ji kaipmat padavė pareiškimą skyryboms. Viso skyrybų proceso metu nuo vyro ji bandė nuslėpti savo laimėjimą, tačiau tiesa išaiškėjo ir teismas patenkino moters norą skirtis, tačiau visą laimėjimą priteisė vyrui.

Mičigano gyventojui Willie Hurt 1989-aisiais nusišypsojo laimė, jis laimėjo 3,1 mln. dolerių. Tačiau pinigai laimės jam neatnešė, per du metus jis praktiškai viską iššvaistė kokainui ir dabar yra likęs plikas basas bei dar kaltinamas žmogžudyste.

Jack Whittaker buvo sėkmingas verslininkas, kai laimėjo įspūdingą 315 milijonų dolerių aukso puodą. Tačiau čia jo šaltas protas ir pavedė. Pirma klaida – jis visus pinigus nusprendė pasiimti iškart grynaisiais, tad atskaičius mokesčius jam liko tik 115 milijonų dolerių. Antra klaida – kad juo nepradėtų naudotis artimieji, visus pinigus jis nusprendė išleisti kaip įmanoma greičiau. Ir tai jam pavyko, paskutiniai 500 tūkst. dolerių, likę nuo nuolatinių šėlionių, buvo pavogti iš jo automobilio, kai šis eilinį kartą viešėjo striptizo klube.

19-metis Jonathan Vargas buvo vienas jauniausių milijoninės loterijos laimėtojų pasaulyje. Kaip manot, kas nutinka kai paauglys gauna 35 milijonus dolerių? Taip, jis priima krūvą blogų sprendimų. Arba vieną, bet visiškai absurdišką. Vaikinukas nusprendė būti gudrus ir visus pinigus investuoti. Milijonus jis patikėjo Jimmy Hartui, kuris įkūrė moterų, dėvinčių tik bikinius, imtynių lygą, pavadintą „Wrestlicious“. Ar kada skaitėte pas mus apie šią lygą? Tai štai tokia populiari ji dabar ir yra…

Tonda Lynn dirbo viename vaflių restorane Holivude, kai netikėtai laimėjo 10 milijonų dolerių. Bėda ta, kad įsigydama bilietą dviem savo kolegėms padavėjoms ji pažadėjo, kad jei laimės, pinigais pasidalins su jomis. Taigi, merginai laimėjus draugystė baigėsi ir kolegės padavė ją į teismą bei laimėjo du trečdalius sumos. Na, o beveik visus likusius pinigus surijo teismo išlaidos.

Taip pat skaitykite: Per 10 metų vyras iššvaistė loterijoje laimėtus milijonus ir dabar renka šiukšles

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai