Labiausiai neįprasti dalykai, kurie gali tave pražudyti

Golfas
Nors skamba gana netikėtai, golfas gali būti mirtinas žaidimas. 1994-aisiais golfo žaidėjas Jeremy Brenno smūgiuodamas savo lazda pataikė į suoliuką, ši lūžo ir gabalas lazdos įsmigo tiesiai vyrui į širdį. Ir tai ne vienintelis toks atvejis.

Kanalizacijos šuliniai
Įsivaizduok – eini sau gatve svajodamas ir staiga prasmengi skradžiai žemę. Indijoje nuo 2011 metų įkritę į kanalizacijos šulinius žuvo beveik 2 tūkstančiai žmonių.

Karšti kubilai
Nors karštas kubilas vakarėlio metu atrodo kaip nekaltas dalykas, tačiau laikotarpiu tarp 1999 ir 2003 metų Amerikoje karštuose kubiluose nuskendo 1676 amerikiečiai. Dažniausiai tam įtakos turėjo didelis alkoholio kiekis.

Šalikai
Nors oficialios statistikos, kiek šalikų pražudė savo šeimininkus, nėra. Tačiau žinomas bent vienas mirtinas atvejis. 1927 metais šokėjos Isadoros Duncan šalikas įsisuko į jos automobilio ratą ir pražudė moterį tempdamas per akmenimis grįstą gatvę.

Lovos
Kai kitą kartą eisi miegoti, į lovą žiūrėk kaip į potencialų žudiką. Nuo 2004 iki 2014 metų 737 amerikiečiai žuvo iškritę iš lovos.

Eskalatoriai
Kone kiekvienas didesnis prekybos centras šiais laikais turi po eskalatorių ar net kelis. Skelbiama, kad kasmet ant eskalatorių žūsta maždaug 30 žmonių ir dar 17 tūkstančių sužeidžiama.

Dantų pasta
Kai įprastai ant dantų šepetuko užsidedam vos lašą dantų pastos, viena moteris su dantų pasta sugebėjo nusižudyti. Ji suvalgė maždaug 200ml šios priemonės ir mirė nuo apsinuodijimo fluoridu.

Magnetai
Magnetai puikiai tinka ant jūsų šaldytuvo, bet ne jūsų skrandyje. Yra žinoma atvejų, kai magnetų suvalgymas vaikams kainuoja gyvybę. Šie keliauja žarnomis bandydami sulipti vieni su kitais ir taip perduria vidaus organus.

Sniegas
Čia kalbame ne apie atvejus, kai žmogus mirtinai sušąla. Pasirodo, kad nuo 1990 iki 2003 metų mažiausiai 1647 žmonės mirė kasdami sniegą, nes patyrė širdies smūgius.

Kalėdų eglutė
Kalėdų eglės yra neatsiejama Kalėdų puošmena, tačiau su šiuo medžiu reikia elgtis itin atsargiai. Maždaug 200 namų sudega kasmet ir žūsta 6 žmonės dėl to, kad šalia eglutės būna deginamos žvakės ar židinys ir šios užsiliepsnoja.

Dešrainiai
Pasirodo, kad valgant dešrainį yra viena didžiausių tikimybių užspringti. Vien 2010-aisiais daugiau nei 10 tūkst. vaikų pateko į priimamuosius dėl užspringimo dešrainiu. Deja, 77 iš jų mirė.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai