Labiausiai neįprasti dalykai, kurie gali tave pražudyti

Golfas
Nors skamba gana netikėtai, golfas gali būti mirtinas žaidimas. 1994-aisiais golfo žaidėjas Jeremy Brenno smūgiuodamas savo lazda pataikė į suoliuką, ši lūžo ir gabalas lazdos įsmigo tiesiai vyrui į širdį. Ir tai ne vienintelis toks atvejis.

Kanalizacijos šuliniai
Įsivaizduok – eini sau gatve svajodamas ir staiga prasmengi skradžiai žemę. Indijoje nuo 2011 metų įkritę į kanalizacijos šulinius žuvo beveik 2 tūkstančiai žmonių.

Karšti kubilai
Nors karštas kubilas vakarėlio metu atrodo kaip nekaltas dalykas, tačiau laikotarpiu tarp 1999 ir 2003 metų Amerikoje karštuose kubiluose nuskendo 1676 amerikiečiai. Dažniausiai tam įtakos turėjo didelis alkoholio kiekis.

Šalikai
Nors oficialios statistikos, kiek šalikų pražudė savo šeimininkus, nėra. Tačiau žinomas bent vienas mirtinas atvejis. 1927 metais šokėjos Isadoros Duncan šalikas įsisuko į jos automobilio ratą ir pražudė moterį tempdamas per akmenimis grįstą gatvę.

Lovos
Kai kitą kartą eisi miegoti, į lovą žiūrėk kaip į potencialų žudiką. Nuo 2004 iki 2014 metų 737 amerikiečiai žuvo iškritę iš lovos.

Eskalatoriai
Kone kiekvienas didesnis prekybos centras šiais laikais turi po eskalatorių ar net kelis. Skelbiama, kad kasmet ant eskalatorių žūsta maždaug 30 žmonių ir dar 17 tūkstančių sužeidžiama.

Dantų pasta
Kai įprastai ant dantų šepetuko užsidedam vos lašą dantų pastos, viena moteris su dantų pasta sugebėjo nusižudyti. Ji suvalgė maždaug 200ml šios priemonės ir mirė nuo apsinuodijimo fluoridu.

Magnetai
Magnetai puikiai tinka ant jūsų šaldytuvo, bet ne jūsų skrandyje. Yra žinoma atvejų, kai magnetų suvalgymas vaikams kainuoja gyvybę. Šie keliauja žarnomis bandydami sulipti vieni su kitais ir taip perduria vidaus organus.

Sniegas
Čia kalbame ne apie atvejus, kai žmogus mirtinai sušąla. Pasirodo, kad nuo 1990 iki 2003 metų mažiausiai 1647 žmonės mirė kasdami sniegą, nes patyrė širdies smūgius.

Kalėdų eglutė
Kalėdų eglės yra neatsiejama Kalėdų puošmena, tačiau su šiuo medžiu reikia elgtis itin atsargiai. Maždaug 200 namų sudega kasmet ir žūsta 6 žmonės dėl to, kad šalia eglutės būna deginamos žvakės ar židinys ir šios užsiliepsnoja.

Dešrainiai
Pasirodo, kad valgant dešrainį yra viena didžiausių tikimybių užspringti. Vien 2010-aisiais daugiau nei 10 tūkst. vaikų pateko į priimamuosius dėl užspringimo dešrainiu. Deja, 77 iš jų mirė.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *