60-metis buvęs mafijos tėvas, dabar pastorius, su žmonos palaiminimu veda savo nėščią paauglę merginą

vestuves-su-paaugle3

Tai ko gero keisčiausias straipsnio pavadinimas, kokį šiandien būsite perskaitę, tačiau kiekvienas žodis jame yra gryniausia tiesa. 60-metis Thom Miller, kuris ilgus metus buvo mafijos tėvu, o dabar dirba pastoriumi, gyvena naujagimio laukimu. Tačiau vaiką jam padovanos ne ilgametė žmona, o 19-metė jo mergina, kurią jis žada netrukus vesti. O tam neprieštarauja ir dabartinė jo žmona Melinda Miller.

vestuves-su-paaugle2

Sužinojęs, kad jo mergina Reba Kerfootruba laukiasi, Thomas pirmiausia atsiklausė savo oficialios žmonos, o tada jai pasipiršo. Dabar vyras stato didžiulį namą, kurio vieną pusę skirs Melindai, o kitą Rebai. Kūdikį Milleriai planuoja auginti visi kartu.

vestuves-su-paaugle

Jau dabar Thomo moterys su juo slenkančiu grafiku praleidžia po tris naktis iš eilės ir panašu, kad nei viena iš jų tokiai tvarkai neprieštarauja. Reba pasakojo: „Iš pradžių mano šeimai tai buvo be galo keista. Jie manė, kad nėra padoru draugauti su vyru, kuris yra vedęs. Bet dabar, kai jie mato, kad aš esu laiminga, laimingi ir jie“.

vestuves-su-paaugle4

Milleriai su Reba susipažino savanoriaudami vienoje valgykloje. Trijulė taip susibičiuliavo, kad Reba atsikraustė gyventi pas trigubai vyresnę porą ir netrukus jų draugystė ėmė virsti stipresniu jausmu.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Edita parašė:

    Straipsnio autorius teigia, kad pavadinime visi zodziai – gryniausia tiesa. Na ne visai tiesa, nes 19 metu mergina tikrai nera paaugle. Is straipsnio nelabai aisku, ar su dabartine zmona senolis ketina issituokti pries vesdamas jaunaja meiluze?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *