Zoologijos sode tigras ir ožys tapo geriausiais draugais, nors šis turėjo būti tigro vakariene

timuras-ir-amuras

Sibiro zoologijos sodo darbuotojai nusprendė nustebinti ten gyvenanti tigrą ir į jo narvą paleido gyvą jauką – ožį, kurį jis galėtų pats susimedžioti. Tačiau, visų nuostabai, šiedu tapo geriausiais draugais ir ožys netgi pradėjo dominuoti.

timuras-ir-amuras2

Zoologijos sodo darbuotojai buvo lengvai šokiruoti, kai užuot pamatę kruviną kovą išvydo kaip ožys ir tigras ėmė kartu žaisti didžiuliame narve, imituojančiame mišką. Negana to, vėliau pastebėta, kad ožys narve netgi pradeda imti viršų ir užima tigro pamėgtą gultą miegui.

timuras-ir-amuras3

Iš pradžių tigrui Amūrui paaukotas ožys vardo neturėjo, nes tikėtasi, kad jis narve išgyvens vos kelias minutes, tačiau dabar jau pakrikštytas ir jis. Ožiui suteiktas Timūro vardas.

Prižiūrėtojų teigimu, toks Amūro elgesys itin keistas, nes jis savo medžiotojo įgūdžių tikrai nėra praradęs, mat dukart per savaitę yra maitinamas gyvu grobiu. Prižiūrėtojai mano, kad Timūras itin drąsiai elgėsi būdamas narve nes nė nenutuokė, kad tigras yra plėšrūnas, turintis jį suėsti, todėl nei kiek nesibaidė ir galiausiai ėmė dominuoti.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *