Kalinių restoranas išrinktas geriausia Velso sostines vieta pavalgyti

clink-restoranas

“Clink” restoranas Velso sostinėje Kardife visiems vietiniams yra gerai žinomas, tačiau turistai, sužinodavę kas dirba tame restorane, iki šiol dažniausiai jo vengdavo. Didžiąją dalį restorano personalo sudaro patys tikriausi kaliniai, kurie dienomis bausmę atlieka restorane, o vakarais grįžta į savo kameras. Ir vis dėlto, tai nesutrukdė šiam restoranui tapti pačiu geriausiu Kardifo restoranu. O tokiu jį paskelbė visiems gerai žinomas kelionių patarimų tinklalapis “TripAdvisor”.

Maždaug 30 kalinių šiame restorane kas savaitę praleidžia po 40 valandų. Tai jiems yra ne tik proga bent trumpam ištrūkti iš kalėjimo kamerų, bet ir po truputėlį įsilieti į visuomenę. Atlygis kaliniams čia mokamas daugiau simbolinis – vos 18 eurų per savaitę, tačiau tikroji šio darbo nauda pajuntama tada, kai šie kaliniai išeina į laisvę. Statistiškai vos 12,5 proc. kalinių, dirbusių šiame restorane, po bausmės atlikimo vėl grįžo į kalėjimą. Kai Velso vidurkis tuo tarpu yra net 47 proc.

Pats restoranas buvo įkurtas 2012 metų rugsėjį. 96 vietų restoranas pamažu vis populiaresniu tampa ir turistų gretose. Nieko nuostabaus, nes nurungti beveik tūkstantį kitų restoranų pajėgtų ne kiekvienas.

 


Aplankyk šį restoraną pats! Bet pirmiausia – pasirūpink nakvyne:

Booking.com
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *