Naras iš Peru per greit iškilęs iš jūros gelmių virto tikru burbulu

Alejandro Ramos Martinez iš Peru istorija nesenai apskriejo visą pasaulį. Nelaimingo incidento metu lieknas vyras per kelias akimirkas išsipūtė kaip tikras burbulas. Ir visa tai tik dėl to, kad nardydamas jis per greitai iškilo į paviršių iš 30 metrų gylio.

Incidentas įvyko prieš ketverius metus, tačiau su jo pasekmėmis Alejandro kovoja iki šiol, o medikai nelabai ką įstengia padaryti. Pasak jų, vyras išsipūtė dėl to, kad staigiai iškilus į vandens paviršių kūne esantis azotas suformavo burbulus kraujyje ir kituose audiniuose. Įprastai šis reiškinys pasireiškia lengvu nuovargiu, galvos skausmu, pykinimu ar sąnarių skausmais. Sunkesniais atvejais tai baigiasi paralyžiumi ar net mirtimi. Tačiau manoma, kad Alejandro atvejis yra unikalus.

Kadangi oro maišai yra prisitvirtinę prie minkštųjų kūno audinių, jų chirurginiu būdu pašalinti neįmanoma. Dabar vienintelis gydymas, kuris galimas Alejandro, tai procedūros slėgio kameroje. Iki šiol iš vyro kūno pavyko pašalinti apie 30% azoto. Manoma, kad jam prireiks dar mažiausiai 100 seansų, kad azoto kiekis kūne taptų normalus.


Šaltinis: PERÚ HOY kanalas

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Justinas parašė:

    O toks staigus išsipūtimas neturėjo suplėšyti jo odos pavyzdžiui?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *