Japonijos kompanija savo nerūkantiems darbuotojams prideda po 6 atostogų dienas

Nors rūkaliams rūkymo pertraukėlės darbo metu atrodo lyg įprastas dalykas, nerūkantieji vis dažniau ima justi diskriminaciją, kodėl sveiką gyvenseną propaguojantis asmuo kas valandą neturi pertraukėlių, o štai rūkantysis be sąžinės graužaties eina parūkyti darbo metu.

Būtent sulaukę tokio skundo vienos Japonijos kompanijos vadovai ėmėsi sveiką gyvenseną skatinančios motyvacijos – savo nerūkantiems darbuotojams jie prideda po 6 dienas apmokamų atostogų kiekvienais metais.

„Piala Inc“ kompanijos atstovas Hirotakama Matsushima teigia, kad jų darbuotojai rūkymo petraukėlėms per dieną skiria po 15 minučių ir daugiau, tad sulaukę skundų iš nerūkančių darbuotojų jie nusprendė motyvuoti žmones mesti rūkymą ir gauti už tai papildomų laisvadienių.

Ir ši taktika bent iš dalies pasiteisino. Mažiausiai vienas kompanijos rūkorius, surūkydavęs po pakelį cigarečių kasdien, ryžosi pagaliau mesti rūkyti ir užsidirbti papildomų atostogų dienų. O štai likusieji darbuotojai nebesijaučia diskriminuojami, nes žino, kad laiką, kurį jų kolegos skiria rūkymui, jie skirs užtarnautam poilsiui.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *