Meksikoje teko atšaukti gražiausio vyro rinkimus, nes pritrūko gražių kandidatų

„Mr. Model Tabasco 2017“ turėjo būti renginys, kurio metu būtų buvęs išrinktas gražiausias Tabasko valstijos vyras. Deja, bet prieš pat įvykstant konkursui, jį teko atšaukti, mat komisija tiesiog nesugebėjo atrinkti pakankamo kiekio gražių vyrų.

Reikalavimai dalyviams nebuvo patys didžiausi: kandidatas turėjo būti bent 178 centimetrų ūgio, jo amžius turėjo būti ne mažesnis nei 17 metų ir ne didesnis nei 27-eri. Be išraiškingo veido kandidatai privalėjo turėti aukštąjį išsilavinimą arba kitą, jų amžių atitinkantį išsilavinimo lygį. Be viso to iš kandidatų dar buvo reikalaujama mokėti anglų kalbą, turėti galiojantį pasą ir nebūti striptizo šokėju.

Kad ir kaip bebūtų, likus vos kelioms dienoms iki konkurso, daugumą kriterijų atitiko vos 6 kandidatai. Tačiau ir šie savo grožiu ne itin žavėjo komisiją.

Nors agentūra grožio konkursą intensyviai reklamavo kaip tokį, kurio metu bus išrinktas gražiausias Meksikos, o gal ir viso pasaulio vyras, vis dėlto, konkursą nuspręsta nutraukti ir laukti kitų metų. Tiesa, daug meksikiečių sukritikavo tokį sprendimą, nes Meksikos vyrai iš prigimties nėra aukštaūgiai, tad nemažai jų negalėjo dalyvauti konkurse tiesiog dėl ūgio reikalavimų.

Nuotraukos: Facebook.com/MrModelTabasco/

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *