Faktų mišrainė [3 dalis]

faktai

Kai vienas sėkmingiausių visų laikų serialų „Draugai“ pirmą kartą buvo parodytas per televiziją, žurnalas „People“ jam skyrė itin prastą D+ įvertinimą. Na, o žurnalas „Time“ aktorius pavadino „nevispročiais“.

Maikas Taisonas būdamas 14-os stebėjo paskutinę Muhamedo Ali kovą prieš Larį Holmsą. Tąkart Ali pralošė, tačiau netrukus sulaukė Taisono skambučio. Paauglys Muhamedui pasakė: „Aš užaugsiu ir atkeršysiu jam už tave“. Po 7 metų Taisonas ringe susitiko su Lariu. Muhamedas prieš kovą irgi įžengė į ringą ir Taisonui pasakė: „Prisimink ką man žadėjai“. Taisonas nokautavo Holmsą ketvirtajame raunde.

Cigarečių nuorūkos yra labiausiai paplitusi šiukšlė pasaulyje. Jų kasmet išmetama per milijardą kilogramų. Laimei, dabar kai kurie cigarečių gamintojai cigarečių filtrus gamina iš medžiagų, kurios gamtoje suyra per 2-6 savaites.

„Nutella“ sunaudoja 25% visų pasaulyje parduodamų lazdyno riešutų.

Švedijoje egzistuoja mobilioji programėlė, pavadinimu „SMSlifesaver“. Kai tik Švedijos greitosios pagalbos stotis sulaukia skambučio, kad kažkur yra žmogus, kuriam stoja širdis, skambinančiojo koordinatės būna nustatomos ir išsiunčiamos netoliese esantiems „SMSlifesaver“ programėlės turėtojams. 40% atvejų atvykę medikai jau randą nelaimėlį gaivinantį programėlės naudotoją.

Dauguma Japonijos mokyklų nėra nusisamdžiusios valytojų. Klases po pamokų išsivalo patys moksleiviai. Japonijoje tikima, kad tai vaikus moko gerbti ir vertinti kitų darbą.

Kompanija „LEGO“ kasmet pagamina per 300 milijonų padangų savo žaislinėms mašinėlėms ir toks įspūdingas skaičius šiai žaislų gamintojai leidžia puikuotis pirmoje daugiausiai padangų pagaminančių kompanijų sąrašo vietoje.

Iki 1979-ųjų homoseksualumas Švedijoje buvo laikomas liga. Tačiau šios „ligos“ teko atsisakyti po to, kai darbininkai ėmė nebeiti į darbą nes jautėsi „esą truputėlį gėjiški“, o tai tolygu sirgimui.

50% vyrų mano, kad jų lytinis organas yra per mažas. Tuo tarpu 85% moterų yra pilnai patenkintos savo vyrų lytinio organo dydžiu.

Iš jūsų atminties jau išsitrynė 40% prisiminimų iš vakar dienos.

Antroji faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 7 spalio, 2015

    […] Trečioji faktų mišrainės dalis. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *