Keisčiausi klausimai apie pastojimą, kuriuos moterys užduoda „Google“ sistemai

„Google“ paieškos sistemoje žmonės jau įprato klausti pačių intymiausių klausimų. Pateikiame jums keletą  populiariausių ir keisčiausių klausimų, kuriuos užduoda „Google“ vartotojai apie nėštumą. Žinoma, pasistengsime į juos ir atsakyti.

501879193

Klausimas: Ar įmanoma pastoti nuo šuns?

Atsakymas: Ne

Nepaisant to, kad nacių mokslininkai yra eksperimentavę su žydų belaisvėmis ir bandė jas suporuoti ne tik su šunimis, bet ir kitais gyvūnais, visi jų bandymai baigėsi nesekmėmis. Ir tai lengva paaiškinti – žmogaus ląstelę sudaro 23 chromosomų poros, o šuns – 39. Būtent dėl to dvi visiškai skirtingos rūšys negali susilaukti palikuonių.

 

Klausimas: Ar įmanoma pastoti nekaltai?

Atsakymas: Taip

Neplyšusi mergystės plėvė vyriškos sėklos nesulaiko. Tad jei į jūs vyras nebuvo įsiskverbęs, dar nereiškia, kad jūs negalėjote pastoti. 2013-aisiais JAV atlikto tyrimo duomenimis 1 iš 200 nėščių moterų teigė pastojusios, nors niekada nebuvo turėjusios lytinio akto.

 

Klausimas: Ar įmanoma pastoti baseine?

Atsakymas: Ne

Nors prieš keletą metų pasaulyje nuskambėjo istorija, kai lenkė padavė vieną Egipto viešbutį į teismą teigdama, kad jo baseine besimaudanti 13-metė dukra pastojo, tokios galimybės nėra. Net jei vyras baigė lytinį aktą baseine, jo spermatozoidai žūsta vos palietę chloruotą vandenį. Tas pats galioja ir maudynių kubile atveju.

 

 

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. juneta parašė:

    ar imanoma pastoti jei mergina pasitrina su savim

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *