Vyras „nusipirko“ naujutėlaitį Porsche su namie atspausdintu čekiu

42-ejų metų vyras iš Floridos sugebėjo apmulkinti vietinio Porsche salono darbuotojus ko gero pačiu elementariausiu būdu – jis atsispausdino 139.203 dolerių čekį namuose su kompiuteriu, o Porsche salono darbuotojai net nepasivargino sulaukti atsakymo iš banko dėl čekio tikrumo.

Incidentas įvyko liepos 27 dieną, kai apsilankęs Destin (Florida) miesto Porsche salone Casey William Kelley išsirinko Porsche 911 automobilį ir atsiskaitė už jį padirbtu čekiu. Vyrukas taip didžiavosi savo apgaule, kad netgi paprašė personalo nufotografuoti jį prie naujausio pirkinio.

Nusprendęs, kad praturtėti galima taip lengvai, vyrukas grįžo namo ir atsispausdino dar vieną 61.521 dolerių sumos čekį bei nuvažiavo į juvelyrikos parduotuvę. Šioje išsirinko 3 Rolex laikrodžius ir pardavėjui įteikė padirbtą čekį. Tačiau, jo nelaimei, šio pardavėjo taip apmulkinti nepavyko. Sulaukęs neigiamo atsakymo iš banko pardavėjas iškvietė pareigūnus, o per tą laiką su šiais jau buvo susisiekę ir Porsche salono darbuotojai, kurie suprato buvę apgauti.

Šiuo metu Casey laukia teismo, kuris įvyks rugsėjo 22 dieną. Įdomiausia tai, kad jis vis dar tvirtina, kad nieko blogo nepadarė.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *