Kinei atsisakius parduoti savo namą, aplink jį buvo pastatytas greitkelis

Ko gero dar niekad naujo greitkelio atidarymas Kinijoje nesusilaukė tiek daug tarptautinės žiniasklaidos dėmesio. Šįkart dėmesys skirtas ne veltui, mat vienoje vietoje tiesus greitkelis tiesiog išsišakoja, apvažiuoja vienišą seną namą ir vėl susijungia į vientisą kelią. Taip yra todėl, kad šio namo savininkė vienintelė iki pat paskutinės akimirkos atsisakė parduoti savo namą.

Ponia Liang, kurios 40 kvadratinių metrų ploto namelis atsidūrė vidury greitkelio, teigia, kad dėl visko kalta vyriausybė, kuri jai kaip kompensaciją pasiūlė tik butą šalią morgo. Liang griežtai atsisakė ten įsikurti ir verčiau pasirinko gyvenimą tarp nuolat virš namo lekiančių automobilių.

Ponia Liang buvo vienintelė iš 47 namų savininkų ir 7 įmonių, kuri nesutiko išsikelti, kai vyriausybė nusprendė tiesti greitkelį ir pasiūlė visiems alternatyvas naujuose būstuose.

Anot vietinės žiniasklaidos, ponia Liang sulaukė net kelių skirtingų vyriausybės pasiūlymų, tačiau visus juos atmetė. Dosniausias ir paskutinis pasiūlymas buvo 2 butai ir 1,3 mln. juanių (158 tūkst. eurų) kompensacija, tačiau moteris užsiprašė 4 būtų ir 2 mln. juanių kompensacijos. Ir galiausiai liko nieko nepešusi.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. skaitykite parašė:

    oho, na ir principingumas žmogaus. o galėjo labai gerai gyventi.. 🙂 na dabar gyvena tiesiog įdomiai. tiek gyvenime, tiek versle, labai reikia apsidėlioti pliusus ir minusus ir mažiau principais vadovautis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *