Didžiausia Justino Bieberio gerbėja pasikeitė pavardę ir gyvena taip, lyg Justinas būtų jos vyras

bieberio-fane

Gabrielle Newton-Bieber ko gero didžiausia dainininko Justino Bieberio gerbėja pasaulyje. Ji turi 5 tatuiruotes, susijusias su Bieberiu, pilną spintą dainininko drabužių ir greičiausiai visus aksesuarus su jo simbolika. Savo gyvenimą ji gyvena taip, tarsi būtų ištekėjusi už savo dievuko. 22 metų moteris nesenai pasikeitė pavardę, o naktis ji leidžia su realaus dydžio kartoniniu Bieberiu.

bieberio-fane2

„Kalbėdama su žmonėmis aš visada Justiną vadinu savo vyru. Aš sakau – „Turiu eiti namo, mano vyrą rodys per televizorių“. Jiems tai atrodo keista, nes iš tiesų mes nesame susituokę. Bet galbūt vieną dieną…“, – atvirauja Gabrielle.

Justino Bieberio manija Gabriellę apsėdo 2009-aisiais, kai atlikėjas išleido savo pirmąjį singlą „One Time“. Nuo to laiko mergina nedraugavo su jokiu vaikinu, ji „saugo“ save Justinui. „Manau Justinas yra vienintelis vyras man. Su niekuo nesusitikinėčiau, išskyrus Bieberį, nebent su jo broliu dvyniu, jei jis tokį turėtų. Su metais jis man vis labiau patinka“, – pasakoja Gabrielle.

bieberio-fane3

Pavardės pasikeitimas į Newton-Bieber buvo gimtadienio dovana nuo mamos. Nors mama yra prieš tokią dukros maniją, tačiau šiai metai iš metų prašant leidimo pasikeisti pavardę, mama galiausiai palūžo ir leido tai padaryti.

Savo istoriją žurnalistams Gabrielle ryžosi papasakoti siekdama viešumo, kuris galbūt suteiktų pačiam Justinui Bieberiui progą sužinoti, kad egzistuoja tokia mergina, kuri yra pametusi galvą dėl jo. Pasimatyti su Bieberiu yra didžiausia Gabriellės svajonė.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *