Faktų mišrainė [7 dalis]

faktu-misraine

2002-aisiais „Sega“ prezidentas kompanijai padovanojo visą savo turtą, įvertintą 695 mln. JAV dolerių, kad išgelbėtų šią nuo bankroto. Greitai po šios dosnumo akcijos jis mirė nuo vėžio.

Iš 2,9 mln. JAV aukštųjų mokyklų atlečių tik 3% sudaro palaikymo komandos šokėjos. Tačiau šios patiria net 65% iš visų atlečių traumų.

Brazilijos mieste San Paule neišvysite nei vieno mums įprasto matyti reklaminio stendo. Miesto valdžia mano, kad šie be reikalo blaško gyventojus.

Pasak „Google“ paieškos, pažinčių portalų žmonės ima ieškoti 12 val. 30 min. per pietus. Pornografijos  1 val. 30 min. po vidurnakčio, o žodis „vienatvė“ daugiausiai užklausų susilaukia 2 val. 30 min. po vidurnakčio.

Romėnai tikėjo, kad blakstienos krenta dėl per dažno sekso. Todėl moterys ėmė blakstienas tepti įvairiomis kosmetikos priemonėmis, kad šios būtų storesnės bei ilgesnės ir sudarytų padorios merginos įvaizdį.

Grybas, pavadinimu „Phallus indusiatus“, sukelia moterims orgazmą vos šį pauosčius.

„LEGO“ gamykla Danijoje yra taip smarkiai automatizuota, kad kai tu nusiperki naują „LEGO“ rinkinį ir atidarai dėžutę gali būti tikras, jok tu pirmasis žmogus, pamatęs šias kaladėles.

Vienoje Indonezijos saloje jei kūdikis miršta dar prieš išsikalant pirmiesiems dantukams, jis palaidojamas medyje išskobtoje drėvėje. Vėliau drėvė uždengiama žieve ir vaiko tėvai laukia kol medis pradės gydyti savo žaizdą. Tai reiškia, kad vaikas yra priimtas Dievų.

Stievenas Spielbergas pažadėjo vaidmenį Tomui Sizemore‘ui filme „Gelbstint eilinį Rajaną“ tik jei šis per visą filmavimą nė karto nevartos narkotikų. Spielbergas nuolat tikrindavo aktorių ir buvo pažadėjęs, kad jei bent kartą testas bus teigiamas, nors ir paskutinę filmavimų dieną, jis atleis Tomą ir perfilmuos filmą iš naujo.

Bredui Pittui uždrausta įkelti koją į Kiniją dėl jo vaidmens filme „Septyneri metai Tibete“.

Šeštoji faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 14 gruodžio, 2015

    […] Septintoji faktų mišrainės dalis. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *