Faktų mišrainė [7 dalis]

faktu-misraine

2002-aisiais „Sega“ prezidentas kompanijai padovanojo visą savo turtą, įvertintą 695 mln. JAV dolerių, kad išgelbėtų šią nuo bankroto. Greitai po šios dosnumo akcijos jis mirė nuo vėžio.

Iš 2,9 mln. JAV aukštųjų mokyklų atlečių tik 3% sudaro palaikymo komandos šokėjos. Tačiau šios patiria net 65% iš visų atlečių traumų.

Brazilijos mieste San Paule neišvysite nei vieno mums įprasto matyti reklaminio stendo. Miesto valdžia mano, kad šie be reikalo blaško gyventojus.

Pasak „Google“ paieškos, pažinčių portalų žmonės ima ieškoti 12 val. 30 min. per pietus. Pornografijos  1 val. 30 min. po vidurnakčio, o žodis „vienatvė“ daugiausiai užklausų susilaukia 2 val. 30 min. po vidurnakčio.

Romėnai tikėjo, kad blakstienos krenta dėl per dažno sekso. Todėl moterys ėmė blakstienas tepti įvairiomis kosmetikos priemonėmis, kad šios būtų storesnės bei ilgesnės ir sudarytų padorios merginos įvaizdį.

Grybas, pavadinimu „Phallus indusiatus“, sukelia moterims orgazmą vos šį pauosčius.

„LEGO“ gamykla Danijoje yra taip smarkiai automatizuota, kad kai tu nusiperki naują „LEGO“ rinkinį ir atidarai dėžutę gali būti tikras, jok tu pirmasis žmogus, pamatęs šias kaladėles.

Vienoje Indonezijos saloje jei kūdikis miršta dar prieš išsikalant pirmiesiems dantukams, jis palaidojamas medyje išskobtoje drėvėje. Vėliau drėvė uždengiama žieve ir vaiko tėvai laukia kol medis pradės gydyti savo žaizdą. Tai reiškia, kad vaikas yra priimtas Dievų.

Stievenas Spielbergas pažadėjo vaidmenį Tomui Sizemore‘ui filme „Gelbstint eilinį Rajaną“ tik jei šis per visą filmavimą nė karto nevartos narkotikų. Spielbergas nuolat tikrindavo aktorių ir buvo pažadėjęs, kad jei bent kartą testas bus teigiamas, nors ir paskutinę filmavimų dieną, jis atleis Tomą ir perfilmuos filmą iš naujo.

Bredui Pittui uždrausta įkelti koją į Kiniją dėl jo vaidmens filme „Septyneri metai Tibete“.

Šeštoji faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 14 gruodžio, 2015

    […] Septintoji faktų mišrainės dalis. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai